ناشر مطلب

بسمه تعالی
دهم آذر ماه همزمان با روز مجلس فرصت مغتنمی پدید آمده است تا یاد و خاطره نمایندگان و کارمندان شهید مجلس شورای اسلامی را گرامی بداریم.
جناب آقای دکتر سیدجلیل میرمحمدی نماینده محترم مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، دیده‌ی بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی همچون حضرتعالی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت، ضمن انجام وظیفه، در صدد تحقق پاسخگویی به انتقادات مردمی، مجدانه تلاش می‌ورزید.
اهتمام مستمر و گام‌های استوار و مطمئن حضرتعالی در مسیر پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی میهن عزیزمان ایران بخصوص تعامل سازنده با تمام اقشار مردمی و ارگان‌ها و نهادها در پیشبرد و توسعه شهرستان میبد، بسی شایسته‌ی تقدیر و تشکر است.
اینجانبان ضمن تبریک روز مجلس به حضرتعالی و سایر همکارانتان در بهارستان از درگاه احدیت، تداوم توفیق و موفقیت، سلامت و سعادت، مسالت دارد.

جوادفیاضی

رئیس شورای اسلامی شهر میبد

 

مجیدبهارستانی

شهردار میبد


به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روزگذشته پروژه اصلاح هندسی ورودی ها و خروجی های میدان مقابل دانشگاه میبد واقع در بلوار مرحوم یحیی زاده عملیاتی شد.
شهردار شهر جهانی میبد اصلاح هندسی ورودی ها و خروجی های میدان مقابل دانشگاه را یکی از مطالبات به حق شهروندان و رانندگانی که از این مسیر در حال تردد بودند برشمرد و عنوان کرد: در بلوار مرحوم یحیی زاده به عنوان ورودی غربی میبد، شاهد تصادفاتی بودیم که متاسفانه عرض ورودی های میدان با توجه به سرعت رانندگان در این محور مناسب نبود که ایمن سازی این محور در دستور کار قرار گرفت.

بهارستانی در جریان بازدید از روند اجرایی این پروژه، از همراهی اعضای شورای شهر میبد و تلاش پرسنل تشکر کرد و افزود: با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر میبد در یک حرکت جهادی توسط پرسنل حوزه‌های خدمات شهری و عمران شهرداری میبد با مشارکت سپاه در یک روز، ایمن‌سازی این محور را انجام شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اصلاح نقاط حادثه‌خیز، تا پایان هفته عملیات جدولگذاری، آسفالت، بازپیرایی میدان به مبلغ تقریبی 300 میلیون تومان انجام می شود.

شهردار شهر جهانی میبد در پایان خاطرنشان کرد: برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان تمام توان خود و کارکنان شهرداری را به کار خواهد بست.