ناشر مطلب

امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری ميبد، در ادامه سلسله فعاليتهای تخصصی در حوزه ساماندهی سيما و منظرشهری، در نظر دارد به منظور ارتقاي كيفی محيط شهری، برپايه تجارب به دست آمده، با آگاهی از ضعف ها و قوت ها و با مشاركت هنرمندان هنرهای تجسمی و صنايع دستی،برای زيباسازی پل های عابر پياده شهر ميبد فراخوان طراحی برگزار نمايد

برای دانلود فراخوان بصورت pdf روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، مجید بهارستانی شهردار میبد از برگزاری اولین مشاعره استان یزد در میبد خبر داد و گفت: علاقه مندان به شرکت در فراخوان مشاعره استان یزد می توانند تا 27 اردیبهشت ماه جهت ثبت نام از 2 طریق سایت شهرداری میبد و یا ارسال عدد 7 به شماره پیامک 5000249302اقدام نمایند.

وی افزود: علاقه مندان در گروه های سنی7 تا 12 ،12 تا 18 سال و 18 سال به بالا امکان شرکت در این مشاعره را دارند.

بهارستانی اعلام کرد: 8 تا 10 تیر ماه مرحله مقدماتی این مشاعره برگزار می شود و مرحله پایانی هم در تیرماه خواهد بود.

گفتنی است: اختتامیه این مسابقه شعر میزبان یک چهره معروف از شاعران کشورمان خواهد بود که این موضوع شرکت پر شور شاعران استان را می طلبد.

وی اظهار داشت: دبیرخانه این مشاعره در واحد فرهنگی و اجتماعی شهرداری میبد است و با همکاری شهرداری، شورای اسلامی شهر میبد، اداره آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار می شود.

زمان ثبت نام: تا 27 اردیبهشت 1401


(درصورتی که فرم ثبت نام باز نشد یکبار صفحه را رفرش و مجددا باز کنید.)

زمان ثبت نام: از 1 الی 15 اردیبهشت 1401

اطلاعات بیشتر:  03532331177   - اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد

داخلی 1 معاونت ورزش

داخلی 3 کارشناس ورزش بانوان

ضمنا مبلغ ثبت نام جهت شرکت در مسابقات المپیاد در زمان تحویل مدارک به اداره ورزش و جوانان اخذ می گردد.


(درصورتی که فرم ثبت نام باز نشد یکبار صفحه را رفرش و مجددا باز کنید.)

مجید بهارستانی شهردار میبد در رابطه با این رویداد ورزشی گفت: برای دومین بار المپیاد ورزشی محلات در سطح شهر میبد و در رشته های مختلف برنامه ریزی شده است.
وی با اشاره به اینکه این المپیاد ویژه آقایان و بانوان رخ خواهد داد خاطرنشان کرد: آقایان می توانند در رشته های کاراته، اسکیت، تنیس روی میز، پهلوانی و زورخانه ای، تیراندازی شطرنج، والیبال، کشتی، بدنسازی، فوتبال (مینی فوتبال، فوتسال، گل کوچک، فوتبال) انجمن های ورزشی (طناب کشی، دارت و فوتبال دستی)، ورزش ها رزمی(ووشو، کونگ فو) و رشته همگانی که خود شامل داژبال، طناب زنی و فریزبی می باشد.

شهردار همچنین تصریح کرد: بانوان میبدی نیز می توانند در رشته های کاراته، اسکیت، تیراندازی، شمشیربازی، تیروکمان، شطرنج، والیبال، بدمینتون، فوتبال (مینی فوتبال، فوتسال) انجمن های ورزشی (طناب کشی، دارت، فوتبال دستی) و رشته همگانی که خود شامل آمادگی جسمانی، فریزبی، داژبال، پیلاتس، طناب زنی و ایروبیک می باشد به صورت انفرادی و تیمی شرکت کنند.

بهارستانی با بیان اینکه این المپیاد جهت رونق بازی های بومی محلی، قسمتی نیز به این بخش اختصاص یافته است گفت: هفت سنگ، یه قل دو قل، لی لی، خروس جنگی و دوز بازی رشته های بومی و محلی هستند که در دو بخش آقایان و خانم ها برگزار می شود.

بهارستانی از همشهریان میبدی خواست جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از تاریخ اول الی 15 اردیبهشت ماه به آدرس اینترنتی https://www.meybod.ir/sports مراجعه نمایند.

قابل ذکر است مراسم اختتامیه المپیاد روز ۱۴ تیر مصادف با روز شهرداری ها و دهیاری ها برگزار و از تیم ها و نفرات برتر تجلیل بعمل می آید.