به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، نخستین جلسه شورای اداری شهرستان میبد در سال 1400 با حضور آیت الله اعرافی و مسئولین ادارات شهرستان در مصلای آیت الله اعرافی برگزار شد.

در این جلسه علیرضا نقوی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در سال گذشته عنوان کرد: شهرداری میبد بیش از 80 درصد از وظایفی که براساس دستورالعمل ابلاغی از سوی فرماندارمحترم، برعهده شهرداری گذاشته شده بود به انجام رسیده و یا در مرحله اجراست.

شهردار میبد درخصوص راه اندازی پرتال هوشمند شهر میبد گفت: پورتال سازمانی  یا پورتال هوشمند، می تواند کمک زیادی به کاهش هزینه‌ها و افزایش سطح کیفیت خدمات نماید و با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت و اولویت سلامت شهروندان در یک سال گذشته شهرداری میبد پرتال هوشمندی در فضای تحت وب به عنوان پرتال ورودی شهر میبد به آدرس meybod.ir راه اندازی کرده و در راستای رفاه حال شهروندان درصدد تکمیل این پرتال با لینک خدمات دیگر ارگان ها و نهادهای خدمت رسان می باشد.

نقوی در ادامه افزود: تمام اداراتی که خدماتی را از طریق فضای وب ارائه می‌دهند طی نامه ای لینک یا آدرس خدماتشان را به شهرداری ارسال نمایند تا با قراردادن لینک‌ها یا آدرس‌های اینترنتی تمام ارگان‌های خدمت‌رسان در این پرتال و با هدف تجمیع ویکپارچه کردن خدمات در فضای تحت وب، خدمات شایسته تر و بهتری به شهروندان ارائه نماییم.