پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

بسم الله الرحمن الرحیم

رمضان ماه رحمت، مغفرت و ماه ضيافت الهي در ميعادگاه فطر به پايان رسيد و جان‌هاي بيقرار و فطرت.هاي پاك مشتاقان نعمت، اميدواران ثواب و توبه كاران واقعي را از زنگارها زدود و جلالي دوباره بخشيد.

 

ملت مسلمان پس از يك ماه روزه‌داري در ضيافت الهي و بهره‌مندي از فيوضات بي‌نهايت ماه مبارك رمضان به عيد سعيد فطر كه همانا عيد توبه و تهذيب نفس، عيد زيبايي‌هاي معنوي و عيد خداجويي و خداپرستي است مي‌رسند و فرا رسيدن اين روز مبارك تجلي يك ماه استقامت و وارستگي و قبولي طاعات و عبادات روزه‌داران است.

 

در عيد فطر روزه‌داران شكر يك ماه روزه‌داري و شست و شوي روح و روان خود در نهر پاك رمضان و استغفار از گناهان را به درگاه الهي به جا آورده و بازگشت به فطرت واقعي را جشن مي‌گيرند.

 

ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات همه مومنان به ویژه شهروندان شریف شهرستان میبد، فرا رسيدن ماه شوال و عيد سعيد فطر را تبريك و تهنيت عرض كرده و ضمن مسئلت كردن سعادت براي ايشان از درگاه ايزدمنان، براي همگان توفيق بهره‌مندي از دستاوردهاي معنوي ماه مبارك رمضان و حفظ اين توشه‌هاي ارزشمند و حركت مستدام در مسير تكامل ديني و معنوي را از خداوند متعال خواستاریم.

حسینعلی فلاح            علیرضانقوی

رئیس شورای اسلامی    شهردارمیبد

شهرمیبد