به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد به نقل از شهریار؛ مهندس نقیبی‌زاده در بازدید از مجموعه مترو تبریز با اشاره به تلاش ها و خدمات ارزنده شهرداری برای بهره برداری از مترو این شهر، افزود: شهرداری و مدیران مترو تا به امروز زحمات و از خودگذشتگی های زیادی برای بهره برداری از مترو متحمل شده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.
شهردار میبد، «سخت کوشی» را مهم ترین ویژگی تبریزی ها دانسته و یادآور شد: در بازدیدی که از مجموعه مترو داشته ام، هیچ نقطه ی منفی ندیدم و فعالین قطار شهری تبریز، با جدیت و پیگیری بالا کارها را به خوبی پیش می برند.
وی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پروژه مترو تبریز از سال 82 آغاز شده؛ عملکرد فنی و عمرانی مترو تبریز را خوب ارزیابی نمود.
مهندس نقیبی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: مترو تبریز نمره خوبی داشته و کارکنان این مجموعه در بخش های مختلف همچون نگهداری و تعمیرات خدمت رسانی خوبی به مردم این شهر انجام می دهند و ما از تجارب ارزنده این مجموعه برای مترو یزد حتما استفاده خواهیم کرد.
در آیین بازدید از مجموعه شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز و حومه، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر میبد به همراه تنی چند از مدیران شهرداری آن شهر نیز حضور داشتند.