به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روزگذشته پروژه اصلاح هندسی ورودی ها و خروجی های میدان مقابل دانشگاه میبد واقع در بلوار مرحوم یحیی زاده عملیاتی شد.
شهردار شهر جهانی میبد اصلاح هندسی ورودی ها و خروجی های میدان مقابل دانشگاه را یکی از مطالبات به حق شهروندان و رانندگانی که از این مسیر در حال تردد بودند برشمرد و عنوان کرد: در بلوار مرحوم یحیی زاده به عنوان ورودی غربی میبد، شاهد تصادفاتی بودیم که متاسفانه عرض ورودی های میدان با توجه به سرعت رانندگان در این محور مناسب نبود که ایمن سازی این محور در دستور کار قرار گرفت.

بهارستانی در جریان بازدید از روند اجرایی این پروژه، از همراهی اعضای شورای شهر میبد و تلاش پرسنل تشکر کرد و افزود: با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر میبد در یک حرکت جهادی توسط پرسنل حوزه‌های خدمات شهری و عمران شهرداری میبد با مشارکت سپاه در یک روز، ایمن‌سازی این محور را انجام شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اصلاح نقاط حادثه‌خیز، تا پایان هفته عملیات جدولگذاری، آسفالت، بازپیرایی میدان به مبلغ تقریبی 300 میلیون تومان انجام می شود.

شهردار شهر جهانی میبد در پایان خاطرنشان کرد: برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان تمام توان خود و کارکنان شهرداری را به کار خواهد بست.