به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، صبح امروز نشست هم اندیشی و هم افزایی شهرداران و اعضای ادوار شوراهای اسلامی برگزار شد.

در ابتدای جسله نقوی شهردار میبد ضمن عرض خیر مقدم وتشکر از حضور اعضای ادوار شوراها به بیان دلایل و لزوم تشکیل چنین نشستی برای آینده شهر میبد پرداخت وی توسعه و پیشرفت سال‌های اخیر و چهار دهه گذشته میبد را مرهون و وابسته تلاش و مجاهدت های مردان و زنان بزرگ و خادمی دانست که هر یک سهم ویژه ای در اعتلای نام این شهر در تاریخی داشته اند. در این میان نام و سهم شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی سابق و اسبق بیش از دیگران بوده و این عزیزان پیش قراول توسعه و آبادانی میبد بوده اند.

نقوی افزود: باتوجه به فعالیت شهرداران در دوره خدمت و دغدغه ی شما آنان در ساماندهی شهر بر آن شدیم تا نشست هم اندیشی امروز را به گفتگو بنشینیم چرا که ضروری است از خرد جمعی بهره ببریم در این میان از تمامی نخبگان و فرهیختگان و ارائه راهکار جهت پیشرفت و رونقی که را داشته باشند به گرمی می فشاریم.

وی ادامه داد: شما شهر و شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر میبد گروهی از تجربه اطلاعات ارزشمند و اساتید بنده هستید شما تاثیر بسزایی در ارائه بهتر خدمات خواهد داشت و بهره گیری از دیدگاه ها و تجارب خود راهی نو در شیوه مدیریت را در پیش چشمان ما خواهد گشود و معتقدم که ما همه اجزای یک کل هستیم و باید همگام به همراه باشیم تا بتوانیم میبد را به جایگاه حضور برسانیم.

وی همچنین رئوس فعالیت‌های شاخص انجام شده در مدیریت شهری تا دوره پنجم شورای اسلامی شهر میبد را شامل تهیه طرح نظام نامه طرح جامع زیباسازی و مبلمان شهری ساماندهی ورودی شهر تهیه طرح جامع پسماند شهری و تفکیک و تصویب شدن طرح تفضیلی نرم افزارشهرسازی شروع طرح های عمرانی وحضور در نمایشگاه گردشگری اصفهان و بندرعباس سدمعبر را بیان نمودند.

 همچنین فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد ضمن تشکر از مجموعه شهرداری برگذاری این نشست دغدغه‌های اصلی امروز شهرداری را تعریف درآمدهای پایدار و تعیین تکلیف و آزادسازی ها و املاک قرار گرفته در طرح های عمرانی در سال پیشین دانست.