به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، شب گذشته مجیدبهارستانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با پرسنل خدمات شهری و فضای سبز شهرداری میبد دیدار و گفتگو کردند.

بهارستانی بر اهمیت نقش کارگران در اداره امور شهری تاکید کرد و افزود: سنگینی وظایف و مسئولیت‌های مدیریت شهری بر دوش کارگران خدوم شهرداری در حوزه خدمات شهری و فضای سبز است و در سایه زحمات این عزیزان است که آبادانی و پاکیزگی مهمان شهرها می‌شود.

شهردار میبد با بیان اینکه حوزه های خدمات شهری و فضای سبز در صف اول خدمت‌رسانی به شهروندان می باشد عنوان کرد: یکی از با اهمیت ترین حوزه های شهرداری حوزه خدمات شهری و فضای سبز شهری است رسیدگی به وضعیت معیشت کارکنان در اولویت برنامه های مجموعه مدیریت شهری است تا شاهد انگیزه بخشی به پرسنل و در نهایت ارتقاء خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان باشیم.

علیرضا آزادمنش عضو شورای اسلامی شهر میبد در این دیدار گفت: ما اینجا هستیم تا مشکلات شما عزیزان را بشنویم و با هماهنگی و برنامه ریزی در جهت خدمت‌رسانی به شهروندان و ساختن شهری زیبا گام برداریم و در راستای حل مشکلات تان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است در این دیدار به مشکلاتی از قبیل افزایش ساعات اضافه کاری، نحوه پرداخت حق و حقوق پرسنل، ضرورت طرح طبقه بندی کارگران، افزایش ماشین آلات جمع آوری زباله، ضرورت فرهنگ سازی در راستای مشارکت شهروندان در خصوص زمان قرار دادن زباله درب منازل و ... اشاره شد.