شهردار میبد در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت شهر و مشکلات موجود اظهارداشت: با توجه به کارنامه درخشان سپاه و بسیج در تمامی عرصه‌ها، تعاملات و همکاری فی‌مابین می‌تواند در راستای رفع مشکلات شهری موثر باشد.

 

سیدمصطفی آقایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ضمن اعلام آمادگی گروه‌های جهادی و بسیجیان جهت کار فرهنگی و همکاری با شهرداری درپارک‌ها و... خواستار تجهیز پایگاه مقاومت بسیج در پارک‌های بهاران و غدیر شد.

 

جواد فیاضی رئیس شورای اسلامی شهر میبد ضمن تشکر از همکاری بسیجیان در ایام عید نوروز 1402، از هرگونه مساعدت اعضای شورا با عوامل فرهنگی شهر در جهت حفظ حرمت شهروندان و حجاب فاطمی استقبال نمود.

بحث نصب المان‌های شهری، اختصاص تصاویر ۱۰ جانباز بالای ۷۰ درصد میبدی در میدان جانباز، تجهیز دوربین و تامین روشنایی پارک‌ها، محدود نمودن‌ورود وسایل نقلیه به داخل پارکها، بازدید از گنجینه تاریخی و معنوی شهدا، برگزاری جشنواره‌های مختلف در دهه کرامت و... امنیت پارک‌ها، برگزاری برنامه های مشاوره، سرگرمی، ورزشی، هنری و جشن‌ها در طول سال بخصوص ایام مناسبتی، مجهز نمودن مسجد و برگزاری نماز جماعت در پارک‌ها، نظارت بر پارک بانوان و ... مواردی بود که مورد تبادل نظر اعضا قرار گرفت