به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، نقیبی زاده شهردار میبد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با اهدای هدیه و لوح تقدیر از پرسنلی که افتخار جانبازی را در کارنامه خود دارند تقدیر کرد.

متن کامل لوح تقدیر مهندس نقیبی زاده از یادگاران دوران دفاع مقدس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن ارحیم

«این کشور همیشه به رزمندگان دوران هشت‌ ساله، بخصوص به خانواده‌هاى شهدا و جانبازان و آزادگان و مفقودان و اسرا و خانواده‌هایشان مدیون است.»                                                (مقام معظم رهبری)

 

شهادت، ایثار و روح شهادت طلبی بسیجیان و جانبازان قهرمان در طول هشت سال دفاع مقدس جلوگاه اخلاق، فضایل و ارزش های الهی و سازنده ترین و پرشکوه ترین درس هایی بود که رزمندگان در مکتب عاشورا آموخته بودند.

با جهانی مشحون از مباهات ،به همت و  تلاشهای بی شایبه ی شما که رمز عزت و عظمت، استقلال، سعادت و سیادت و همان جهاد  فداکارانه است را تبریک عرض نموده و به رسم اکرام و احترام، این لوح سپاس تقدیم حضور ایثارگرانه ی شما می گردد.

با امید به اینکه مهر وجودتان همواره پوینده ، پاینده و تابنده باشد و گامهایتان راسخ و استوار به سوی بهروزی و پیروزی رهنمون گردد.

                           سید علی نقیبی زاده میبدی

                                                         ­شهردار میبد

لازم به ذکر است تا کنون شهرداری میبد پذیرای 18 جانباز بوده و درحال حاضر 7 نفر مشغول کار هستند که 1نفر با موافقت شهردار جهت ادامه تحصیل، در مرخصی با حقوق به مدت 2 سال به سر می برد.