به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، با توجه به لزوم برقراری ارتباطی پويا و تعاملی بين شهروندان با مجموعه مدیریت شهری، شب گذشته مجید بهارستانی شهردار به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر میبد و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری با حضور در مسجد سیدالشهدای شهرک شهدا با شهروندان دیدار و گفتگو کردند.
بهارستانی شهردار میبد با اشاره به تداوم ملاقات مدیران شهری با شهروندان گفت: این دیدارها با هدف ارتباط بهتر با شهروندان، کاهش فاصله میان مردم و مجموعه مدیریت شهری و همچنین احصاء و پیگیری مشکلات و دغدغه های شهروندان برگزار می شود و می تواند در برنامه‌ريزی های آینده و جلب رضایتمندی شهروندان مؤثر باشد.
بهارستانی با تاکید بر گسترش مشارکت و همدلی، از شهروندان خواست به کمک مجموعه مدیریت شهری بیایند تا با همراهی و تلاش، در راستای بهبود شرایط، رفع مشکلات شهری و شکوفایی و رشد این محله حرکت کنیم.
فیاضی رئیس شورای اسلامی شهر میبد با بیان اینکه مشکلات مردم عموما مرتبط به حوزه شهرسازی است، عنوان کرد: تلاش می شود با همفکری و اهتمام ویژه، در جهت رفع چالش های پیش روی شهروندان گام های موثری برداشته شود.
گفتنی در این دیدار شهروندان درخواست هایی همچون آسفالت معابر و لکه گیری کوچه ها، رفع مشکل آبگرفتگی معابر، بهبود وضعیت فضای سبز و ... اشاره کردند.