به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، مهندس نقیبی زاده میبدی، شهردار میبد به علت قانون ممنوعیت استفاده از بازنشستگی از سمت خود استعفا داد و مهندس محمدرضا زارعی بعنوان سرپرست شهرداری منصوب گردید.

داوود دهقانی سخنگوی شورای شهر میبد دراین خصوص گفت: شورای شهر میبد آقای مهندس نقیبی زاده را به عنوان گزینه خود انتخاب کرده بود که ایشان خدمات بسیار ارزنده ای و زیربنایی را در مدت زمان کوتاه با توجه به بحران مالی که اکثر شهرداری کشور درگیر آن بوده و هستند انجام دادند که در آینده نزدیک به اطلاع مردم خواهیم رساند. از جمله زمین ساختمان شهرداری و پارک های مختلف و …که برای شهرداری میبد اخذ شد که در خبر تکمیلی اعلام خواهیم کرد.

متاسفانه با توجه به قانونی که مجلس شورای اسلامی در اردیبهشت امسال در مورد ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان به تصویب رسیده بود، مهندس نقیبی زاده شامل این قانون شدند و نهایتاً باتوجه به انعکاس این موضوع مهندس نقیبی زاده استعفای خود را ارائه کردند.

وی ادامه داد: مسئولین شهرستان از جمله حضرت آیت الله اعرافی، دکتر دهقانی نماینده مجلس، فلاح فرماندار و رئیس و اعضای شورای شهر تمام تلاش خود را برای ابقای ایشان انجام دادند که جا دارد در اینجا از این عزیزان تشکر کنیم.

دهقانی افزود: روحیه ایشان طوری بود که با تمامی مسئولین شهرستان و استان همکاری داشتند. مهندس نقیبی کوله باری از تجربه برای شهرستان بودند. شورای شهر برخلاف میل باطنی خود مجبور شد که استعفای ایشان را بپذیرد و طبق قانون سرپرست انتخاب کنند. که با رای گیری مهندس زارعی معاونت شهرداری را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب نمودند.

وی گفت: شورای شهر میبد نسبت به انتخاب شهرداری که مانند مهندس نقیبی زاده در خور شأن مردم باشد و بتواند پیرو و ادامه دهنده مسیر نقیبی زاده و شهرداران گذشته شهرستان باشد  تمام تلاش خود را خواهد کرد.