به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد کارشناس ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان میبد درباره این مسابقات گفت: رقابت‌ها در رشته دارت پلان با حضور رده‌های سنی به صورت آزاد برگزار گردید که در پایان راضیه پاکنژاد، راضیه شاه محمدی و صالحه جعفری به ترتیب به عنوان مقامهای اول تا سوم معرفی شدند.
نرگس بی غرض اردکانی ادامه داد : مسابقات پرش با گونی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد و با اتمام مسابقات در رده سنی نوجوانان اسامی مهسا مرادی، مهلا مرادی و آمنه سادات کمالی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم و در رده سنی جوانان نیز اسامی آتنا فاضل پور، مهدیه دهقان پور و عاطفه کارگر به ترتیب به عنوان مقام‌های اول تا سوم اعلام شد.
وی با اشاره به اینکه اقدس دهقانی، بی‌بی زهرا میرعلایی و ملیحه ارجمندیان هم مقام‌های اول تا سوم رقابت‌های پرش با گونی را به دست آوردند، اظهار کرد: مسابقات چوب‌کشی نیز در پنج وزن انجام شد که در وزن 40- نرگس کریم زاده مقام اول را به دست آورد و فاطمه عابدنیا و مهلا مرادی مشترکا دوم شدند و صالحه جعفری مقام سوم این رده وزنی را کسب کرد.
کارشناس ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان میبد افزود: مهلا حیدرزاده، آمنه سادات کمالی و حدیث قاسم پور هم به ترتیب  در رده وزنی 50-  رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند و در وزن 60- پریسا دهقانی ، رقیه بهجتی و زهرا ملائی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.
وی در ادامه فاطمه ذوالقدرنژاد، فاطمه زارعشاهی و مهسا زارع را نیز به ترتیب به عنوان مقامهای اول تا سوم وزن 70- معرفی کرد و افزود: زهرا میرعلایی و زهرا میرمحمدی نیز به ترتیب مقام‌های اول و دوم رده وزنی 80- مسابقات چوب کشی ویژه المپیاد محلات را به دست آوردند.