ناشر مطلب

بسمه تعالی
دهم آذر ماه همزمان با روز مجلس فرصت مغتنمی پدید آمده است تا یاد و خاطره نمایندگان و کارمندان شهید مجلس شورای اسلامی را گرامی بداریم.
جناب آقای دکتر سیدجلیل میرمحمدی نماینده محترم مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، دیده‌ی بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی همچون حضرتعالی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت، ضمن انجام وظیفه، در صدد تحقق پاسخگویی به انتقادات مردمی، مجدانه تلاش می‌ورزید.
اهتمام مستمر و گام‌های استوار و مطمئن حضرتعالی در مسیر پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی میهن عزیزمان ایران بخصوص تعامل سازنده با تمام اقشار مردمی و ارگان‌ها و نهادها در پیشبرد و توسعه شهرستان میبد، بسی شایسته‌ی تقدیر و تشکر است.
اینجانبان ضمن تبریک روز مجلس به حضرتعالی و سایر همکارانتان در بهارستان از درگاه احدیت، تداوم توفیق و موفقیت، سلامت و سعادت، مسالت دارد.

جوادفیاضی

رئیس شورای اسلامی شهر میبد

 

مجیدبهارستانی

شهردار میبد


به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روزگذشته پروژه اصلاح هندسی ورودی ها و خروجی های میدان مقابل دانشگاه میبد واقع در بلوار مرحوم یحیی زاده عملیاتی شد.
شهردار شهر جهانی میبد اصلاح هندسی ورودی ها و خروجی های میدان مقابل دانشگاه را یکی از مطالبات به حق شهروندان و رانندگانی که از این مسیر در حال تردد بودند برشمرد و عنوان کرد: در بلوار مرحوم یحیی زاده به عنوان ورودی غربی میبد، شاهد تصادفاتی بودیم که متاسفانه عرض ورودی های میدان با توجه به سرعت رانندگان در این محور مناسب نبود که ایمن سازی این محور در دستور کار قرار گرفت.

بهارستانی در جریان بازدید از روند اجرایی این پروژه، از همراهی اعضای شورای شهر میبد و تلاش پرسنل تشکر کرد و افزود: با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر میبد در یک حرکت جهادی توسط پرسنل حوزه‌های خدمات شهری و عمران شهرداری میبد با مشارکت سپاه در یک روز، ایمن‌سازی این محور را انجام شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اصلاح نقاط حادثه‌خیز، تا پایان هفته عملیات جدولگذاری، آسفالت، بازپیرایی میدان به مبلغ تقریبی 300 میلیون تومان انجام می شود.

شهردار شهر جهانی میبد در پایان خاطرنشان کرد: برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان تمام توان خود و کارکنان شهرداری را به کار خواهد بست.


به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، فاز نخست اصلاح، تعمیر و زیباسازی پایه‌های روشنایی میادین سطح شهر در دستور کار قرار گرفت.

پرویز آقای مسئول سیما، منظر و فضای سبز شهرداری میبد، یکی از دغدغه‌های مهم شهرداری را تامین روشنایی شهری عنوان کرد و افزود: در فاز نخست این پروژه عملیات اصلاح، تعمیر و زیباسازی پایه‌های روشنایی در میادین 15 خرداد، هلال احمر، مهر، جانباز، انقلاب، رشیدالدین، 9 دی، ولیعصر، مهدیه و بلوار 12 دی انجام می‌گردد.

آقایی تصریح کرد: این اقدامات باهدف زیباسازی سیما و منظر شهری، تأمین نور مناسب و دیدکافی میادین در شب با هزینه‌ای بالغ بر 780 میلیون تومان درحال اجراست و تا اواسط دی ماه، فاز نخست این پروژه به بهره برداری می‌رسد.

وی کیفیت روشنایی میادین را امری مهم و ضروری دانست و افزود: در پایه‌های روشنایی میادین از سرچراغ های LED با کیفیت نوردهی بهتر، مصرف انرژی کمتر استفاده می‌شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، شهردار میبد ضمن تأکید بر اهمیت حفظ حرمت و جایگاه شهدا در جامعه عنوان کرد: همه وظیفه داریم در مسیر ارزش های الهی شهدا که در عرصه‌های مختلف به ملت ایران درس ایستادگی و مقاومت دادند حرکت کنیم.

مجید بهارستانی با اشاره بر اهمیت موضوع زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و با تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست افزود: باید در راستای تحقق منویات رهبری و ادای دینی که در برابر خون شهدا بر گردن ماست تلاش کنیم و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

شهردار میبد درخصوص تعمیر تمثال شهدای میبد گفت: باتاکید رئیس شورای اسلامی شهر میبد مبنی بر ضرورت تسریع در بازسازی تمثال شهدای میبد در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، تعمیر تمثال شهدا که در مسیر اصلی شهر قرار دارد و در اثر بارندگی‌ها، بادهای فصلی و نفوذ آب و تابش نور آفتاب مخدوش و مستهلک شدند، در دستور کار قرار گرفت.

بهارستانی همچنین افزود: قبل از مسئولیت بنده نیز شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد در دوره پنجم نیز درخصوص جمع آوری لاله های بلوار سنتو به دلیل مخدوش بودن تصاویر و نصب تصاویر شهدا بر روی سازه های جدید طرح هایی نیز آماده نموده بودند که باتوجه به درخواست های مطرح شده مقرر شد همین لاله‌های بازسازی و تعمیر و مجددا در این مسیر نصب گردد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: جمع‌آوری سازه‌های بلوار سنتو در حال انجام است که به زودی تعمیر و نصب مجدد آن‌ها انجام خواهد شد.


مجید بهارستانی شهردار و جواد فیاضی رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پیامی به محمدجواد کارگر عضو شورای اسلامی شهر میبد، رحلت پدر بزرگوار همسرشان را تسلیت گفتند.

انا لله و انا الیه راجعون
جناب آقای کارگر
عضو محترم شورای اسلامی شهر میبد

امروز رحیل رحلت و کاروان هجرت، گوهر گران سنگی را از صدف حیات به معراج ممات رحمت رحمان رسانیده است و همگان را به سوگ نشانده است.
خبر ارتحال مرحوم حاج رضا کارگر موجب تألم و تأثر خاطر گرديد. اينجانبان درگذشت پدر بزرگوار همسرتان را که پس از عمري تلاش و فداکاري، در جوار رحمت حق آرام گرفته است را به شما، خانواده و بازماندگان تسليت گفته و از خداوند متعال براي آن مرحوم علو درجات و همجواري و همنشيني با ارواح طيبه شهداء و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل مسئلت داریم.

جواد فیاضی مجید بهارستانی یزدی
رئیس شورای شهردار میبد
اسلامی شهر میبد