نمایش دسته‌ای

با حضور استاندار یزد، عملیات عمرانی مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد آغاز شد

دکتر طالبی : زنده نگه داشتن وجوه هویتی هرشهر ، پیوند دهنده انسانها به یکدیگر خواهد بود و درجهت ایجاد اسباب نشاط اجتماعی شهروندان و ارتقاء روحیه ی اجتماعی با احداث این مجموعه فرهنگی رقم خواهد خورد.

پیوندهای پایین صفحه

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری سامانه مدیریت شهری سامانه شهرسازی پیگیری مکاتبات ...

آگهی مزایده عمومی واگذاری کشتارگاه دام میبد

شهرداری میبد در نظر دارد نسبت به واگذاری مدیریت وبهره برداری کشتارگاه دام واقع در بلوار خرمشهر به مدت یکسال و از طریق مزایده عمومي اقدام نماید.

در جلسه کمیته نام گذاری میدانی بنام شهید سردارسلیمانی مزین گردید

علیرضا آزادمنش رئیس کمیته نام گذاری شهر میبد : با توجه به قرارگیری این میدان در مسیر ترانزیتی شما ل و جنوب و همجواری با سپاه پاسداران شهرستان و مجتمع اداری میبد با نظر مثبت اعضا به تصویب رسید .

فوت یکی از کارکنان فضای سبز بر اثر عارضه قلبی

به گزارش روابط عمومی وی حین انجام وظیفه دچار عارضه قلبی شده و بلافاصله طی تماس با اورژانس میبد به بیمارستان منتقل و متاسفانه علی رغم تلاش کادر درمانی در حدود ساعت 24 لبیک گوی دعوت حق شده است.

نامگذاری یکی از میادین و معابر شهر به نام سردار رشید اسلام

شهردار میبد : به دلیل درخواست های زیاد مردمی ، یکی از معابر و میادین شهر به نام این شهید بزرگوار نامگذاری می شود و تا قبل از اربعین شهید سلیمانی المان میدان نیز رونمایی شود.

پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر و شهردار میبد به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی

سرداري سرافراز كه پرچم پر افتخار رشادت‌هاي او بر تارك پر آوازه جهاد و شهادت در عرصه مقاومت اسلامي جاودانه در اهتزاز خواهد بود و تاريخ اين ديار عزت‌مندي را از او به يادگار خواهد داشت.

پیام آیت الله اعرافی در پی شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی

‍ آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور و امام جمعه میبد در پیامی، شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

دیدار شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد با جانبازان افتخار آفرین

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س ) و روزپرستار علیرضا نقوی شهردار میبد به اتفاق جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر ، سرهنگ بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد ، صادقی رئیس بنیاد شهید و امور...

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد از پرستاران تجلیل کردند

شهردار میبد به اتفاق جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق ( ع ) روز پرستار را به پرستاران بخشهای مختلف تبریک گفتند .

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با پرستاران خیریه محبت

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد این بازدید درروز میلاد فرخنده حضرت زینب سلام الله علیها صورت گرفت .

نشست بررسی عملکرد شورای اسلامی شهر میبد در دوره پنجم از نگاه شهروندان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد در این نشست پرسش و پاسخ مردم با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در سالن اجتماعات شورای شهر میبد برگزار و مسائل و مشکلات شهری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

نشست هم اندیشی با حضور ریاست نظام مهندسی استان یزد

نشست هم اندیشی شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد درسالن کنفرانس شورای اسلامی شهر میبد برگزار گردید