نمایش دسته‌ای

جشن بزرگ عيد سعيد فطر

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، جشن بزرگ عید سعید فطر با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و به همت گروه رادیو پارک همراه در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مورخ پنجم و ششم تیرماه ساعت 21:00 در محل...

بریدگی ایجاد شده در بلوار سنتو به بهره برداری رسید

باتوجه به مصوبه شورای ترافیک مبنی بر بازگشایی مسیری در رفوژ میانی بلوار مدرس و ابلاغ آن به شهرداری میبد جهت اجرای این طرح، پرسنل خدمات شهری اقدام به ایجاد این بریدگی نمودند.

گردشگری داخلی، از مهم‌ترین ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی/ تجارب عمرانی تبریز، در خدمت شهرهای رو به توسعه

شهردار تبریز با اشاره به این که تقویت گردشگری داخلی، از مهم‌ترین ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی است، تاکید کرد: این شاخص مهم نیازمند افزایش ارتباطات شهرهای مختلف و بسترسازی برای افزایش سفرهای داخلی است.

مراسم تکریم و معارفه مهندس نقیبی زاده و مهندس بهارستانی برگزار شد

صبح امروز در مراسمی با صدور حکمی از سوی مهندس میرمحمدی استانداریزد، مهندس بهارستانی بعنوان شهردار میبد منصوب و از زحمات و تلاش های مهندس نقیبی زاده تشکر و قدردانی شد.

از 3 کارگر نمونه شهرداری تقدیر شد

ظهر امروز به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، مهندس بهارستانی از 3 کارگر نمونه تقدیر و تشکر کرد.

جلسه همفکری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد با شهردار میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، جلسه‌ای به منظور همفکری و هم‌اندیشی جهت اهداف آموزشی و همکاری و تعامل فی‌مابین با حضور شهردار، رئیس دانشگاه علمی کاربردی و معاونین این دو سازمان در محل دفتر...

حضور دوچرخه‌سوار حرم تا حرم در شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روح‌الله بصیری‌نیا دوچرخه‌سواری که مسیر حرم امام حسین(ع) تا حرم امام رضا(ع) را رکاب خواهد زد وارد میبد شد و مورد استقبال مسئولین قرار گرفت.

تصاویری زیبا از نورپردازی میدان ولیعصر(عج) میبد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، نورپردازی میادین ولیعصر(عج) و مهر که اخیراً اجرا شده با اعتباری نزدیک به یکصد میلیون ریال انجام گرفته است.

بازدید منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میبد از طرح‌های عمرانی شهرداری

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، شهردار میبد به همراه منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر از طرح‌های عمرانی در دست اجرای شهرداری بازدید نمودند.

تجلیل شهردار میبد از کارکنان ایثارگر شهرداری

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، به مناسبت میلاد کریم اهل بیت(ع) از کارکنان ایثارگر و جانباز شهرداری میبد تجلیل به عمل آمد.

اجرای عملیات تخریب و آزادسازی بخشی از خیابان ولیعصر(عج) شهیدیه انجام شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، طبق توافقنامه صورت گرفته و بر اساس مجوز شورای اسلامی شهر میبد، 134 مترمربع از پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد در مسیر خیابان ولی عصر(عج) شهیدیه تخریب و عملیات...

جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در پارک بهاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، همزمان با ایام ولادت کریم اهل بیت(ع) جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در پارک بزرگ بهاران میبد برگزار شد.

پرداخت عوارض خودرو در شهر میبد به دفاتر پیشخوان واگذار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، به منظور تسهیل، تکریم، کاهش مراجعات حضوری و رضایت‌مندی بیشتر شهروندان، پرداخت عوارض خودروی شهرداری میبد به دفاتر پیشخوان دولت واگذار گردید.

تصویر شهردار

ارتباط مستقیم با مجید بهارستانی یزدی (شهردار میبد) از طریق سامانه پیام کوتاه ۵۰۰۰۲۴۹۳۰۲

اجرای عملیات عمرانی میدان طراوت

با توجه به احداث میدان طراوت واقع در شهرک شهدا، عملیات بهسازی و طراحی داخلی این میدان در دستور کار قرار گرفت.

پیوندهای پایین صفحه

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری شورای اسلامی شهر میبد پیگیری مکاتبات عوارض خودرو ...

طرح تفکیک زباله در مبدأ بزودی اجرا می شود

این شهرداری در نظر دارد جهت رعایت بهداشت عمومی و حفظ سرمایه های ملی قابل بازیافت و حفظ محیط زیست طرح تفکیک زباله در مبدأ را اجرا نماید.