با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد برگزار می‌شود:

جشن بزرگ عيد سعيد فطر

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، جشن بزرگ عید سعید فطر با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و به همت گروه رادیو پارک همراه در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مورخ پنجم و ششم تیرماه ساعت 21:00 در محل پارک بزرگ بهاران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، جشن بزرگ عید سعید فطر با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و به همت گروه رادیو پارک همراه با برنامه‌های متنوع از جمله اجرای مجریان صدا و سیما، خوانندگی، شعبده‌بازی و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مورخ پنجم و ششم تیرماه ساعت 21:00 در محل پارک بزرگ بهاران برگزار می‌شود.بریدگی ایجاد شده در بلوار سنتو به بهره برداری رسید

باتوجه به مصوبه شورای ترافیک مبنی بر بازگشایی مسیری در رفوژ میانی بلوار مدرس و ابلاغ آن به شهرداری میبد جهت اجرای این طرح، پرسنل خدمات شهری اقدام به ایجاد این بریدگی نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، باتوجه به مصوبه شورای ترافیک مبنی بر بازگشایی مسیری در رفوژ میانی بلوار مدرس و ابلاغ آن به شهرداری میبد جهت اجرای این طرح، پرسنل خدمات شهری اقدام به ایجاد این بریدگی نمودند.

لازم به ذکر است واحد ترافیک این شهرداری بعد از عملیات عمرانی اقدام به نصب علائم و تابلوهای مربوطه جهت ایمن سازی این محل نموده است که امیدواریم باتوجه به سرعت زیاد وسایط نقلیه در این بلوار شاهد مشکلات و تصادفاتی در آینده نباشیم.دکتر نجفی در دیدار با شهردار میبد عنوان کرد؛

گردشگری داخلی، از مهم‌ترین ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی/ تجارب عمرانی تبریز، در خدمت شهرهای رو به توسعه

شهردار تبریز با اشاره به این که تقویت گردشگری داخلی، از مهم‌ترین ضرورت‌های اقتصاد مقاومتی است، تاکید کرد: این شاخص مهم نیازمند افزایش ارتباطات شهرهای مختلف و بسترسازی برای افزایش سفرهای داخلی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد به نقل از شهریار، دکتر صادق نجفی دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با بیان این مطلب اظهار داشت: رویکردهای گردشگری باید در وهله نخست، معطوف شناخت مردم از تاریخ و فرهنگ کشورمان باشد؛ که البته این امر، بدون  همکاری‌ شهرداری‌ها محقق نخواهد شد.

شهردار تبریز یادآور شد: برگزاری چهلم شهدای قیام ۲۹ بهمن ۵۶ تبریز توسط مردم غیور یزد، از زیباترین و ماندگارترین فرازهای انقلاب اسلامی است که از پیوند اعتقادی و ارزشی دو شهر حکایت دارد.

دکتر نجفی، پیشینه تاریخی استان یزد و شهر میبد را بستری ارزشمند برای همکاری‌های گردشگری و فرهنگی خواند و افزود: این جایگاه مهم تاریخی، می‌تواند در پیوند با تمدن هزاران‌ ساله تبریز مطرح شده و زمینه حضور متقابل شهروندان را در دو شهر فراهم کند؛ بعلاوه، ظرفیت‌های صنعتی، تجاری و گردشگری شهرهای مختلف دو استان، از دیرباز زمینه حضور فعالان اقتصادی و صنعتی طرفین بوده است.

وی با اشاره به برنامه‌های توسعه‌محور شهر تبریز گفت: اقدامات گسترده کلان‌شهر تبریز در حوزه‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و خدماتی، می‌‌تواند مرجع ارزشمندی برای آبادانی و پیشرفت شهرهای رو به توسعه، از جمله میبد باشد.

مهندس نقیبی زاده، شهردار میبد نیز در این دیدار، با معرفی پیشینه و جایگاه این شهر تاریخی، گفت: میبد دومین شهر مهم استان یزد است که با برخورداری از تاریخ غنی و ظرفیت‌های صنعتی و تجاری از جمله سفال و سرامیک، بخش قابل توجهی از رونق اقتصاد استان یزد را بر عهده دارد.

وی با قدردانی از از مهمان‌نوازی شهردار تبریز، بر لزوم بهره‌گیری از تجارب عمرانی کلان‌شهر تبریز و افزایش همکاری‌های گردشگری و فرهنگی دو شهر تاکید کرد و انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ میلادی را تبریک گفت.

در پایان این دیدار، زیلوی منقش و قدح نفیس، از صنایع دستی معروف میبد یزد به شهردار تبریز اهدا شد.

دکتر نجفی نیز لوح زیبای عمارت تاریخی شهرداری تبریز را به شهردار میبد هدیه داد.

لازم به ذکر است شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است. رقاب اصلی برای کسب این عنوان مابین شهرهای یزد و تبریز بوده است.

گفتنی است مهندس نقیبی زاده شهردار و اعضای شورای شهر میبد با حضور در تبریز و معرفی زیلو به عنوان یک فرش اسلامی و برند میبد که مورد عنایت مقام معظم رهبری نیز می باشد خواستار معرفی این صنعت منحصر به فرد میبد در سال ۲۰۱۸ شدند.

در پایان این مراسم یک نمونه از زیلوی و محصولات صنایع دستی میبد در موزه بزرگ شهرداری تبریز قرار گرفت.

 


مراسم تکریم و معارفه مهندس نقیبی زاده و مهندس بهارستانی برگزار شد

صبح امروز در مراسمی با صدور حکمی از سوی مهندس میرمحمدی استانداریزد، مهندس بهارستانی بعنوان شهردار میبد منصوب و از زحمات و تلاش های مهندس نقیبی زاده تشکر و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، صبح امروز در مراسمی با صدور حکمی از سوی مهندس میرمحمدی استانداریزد، مهندس بهارستانی بعنوان شهردار میبد منصوب و از زحمات و تلاش های مهندس نقیبی زاده تشکر و قدردانی شد.

گفتنی است این مراسم با حضور آقای مهندس شاکری شمسی مدیرکل امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری یزد، آقای حسین فلاح فرماندار، آقای دکتر دهقانی نماینده منتخب مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین ادارات در سالن آمفی تاتر فرماندار برگزار شد.

در این مراسم مهندس نقیبی زاده از زحمات یکایک کارکنان شهرداری و همکاری مسئولین ادارات تشکر و قدردانی کرد و در ادامه به برخی از اقدامات انجام شده در طول مسئولیتش اشاره نمود.از 3 کارگر نمونه شهرداری تقدیر شد

ظهر امروز به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، مهندس بهارستانی از 3 کارگر نمونه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، ظهر امروز به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، مهندس بهارستانی از 3 کارگر نمونه تقدیر و تشکر کرد.

مهندس بهارستانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی تمام کارگران شهرداری عنوان کرد: تکریم کارگران عزیز وظیفه تک تک ما می باشد و این بزرگواران که ما را در ساختن شهری آباد با دستان پینه بسته خود یاری می کنند باید تشکر کرد.

در ادامه این برنامه مهندس بهارستانی با اهدای لوح تقدیر از زحمات آنها تقدیر و تشکر نمود.

نمایش 1 - 5 از 723 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 145