به مناسبت روز دانش آموز

حضور اعضای شورای شهر در دبیرستان دخترانه خدیجه کبری(س)

به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز، جمعی از اعضای شورای شهر با حضور در دبیرستان خدیجه کبری(س) این روز را به دانش آموزان سخت کوش این آموزشگاه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز، جمعی از اعضای شورای شهر با حضور در دبیرستان خدیجه کبری(س) این روز را به دانش آموزان سخت کوش این آموزشگاه تبریک و گرامی داشتند.

گفتنی است در این برنامه علاوه بر آقای موحدی فرد رئیس آموزش و پرورش میبد و جمعی از پرسنل این اداره، آقای فلاح فرماندار نیز حضور داشتند.

لازم به ذکر در این بازدید اعضای شورای شهر از نزدیک در جریان مشکلات و عدم امکانات آموزشی این دبیرستان قرار گرفتند و با پرداخت هزینه ساخت سالن مطالعه موافقت نموده و همچنین هزینه تجهیز نمودن این سالن را نیز آقای فلاح فرماندار متقبل شدند.

گفتنی است آقای اسدزاده شهردار میبد بدلیل تداخل برنامه ها نتوانست اعضای شورای شهر را در این بازدید همراهی نماید.گزارش تصویری از مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید میبد

صبح امروز مراسم تکریم و معارفه شهرداران میبد در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه شهرداران میبد در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار گردید. گفتنی است این مراسم با حضور شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و هیات همراه، آیت الله جوادی امام جمعه ندوشن، مسئولین ادارات شهرستان میبد و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری میبد برگزار شد. از سخنرانان این مراسم می توان به محمود شاکری شمسی، حسین فلاح فرماندار میبد، محمود اسدزاده شهردار میبد، مجید بهارستانی، شیخ علی آقایی رئیس شورای شهر میبد و خانم فلاح اشاره کرد. در انتهای این مراسم با اهدای لوح تقدیر از تلاش های یک ساله مجید بهارستانی بعنوان شهردار میبد تقدیر و تشکر به عمل آمد و با قرائت حکم انتصاب محمود اسدزاده بعنوان شهردار میبد معارفه شد.


اسدزاده سکان شهرداری میبد را به دست گرفت

با ابلاغ حکم آقای محمود اسدزاده فیروزآبادی بعنوان شهردار میبد، ایشان رسما کار خود را آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، با ابلاغ حکم آقای محمود اسدزاده فیروزآبادی بعنوان شهردار میبد، ایشان رسما کار خود را آغاز کردند.

لازم به ذکر است امروز طی جلسه ای با حضور آقای اسدزاده، آقای مهندس بهارستانی، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری در سالن کنفرانس این شهرداری، آقای اسدزاده معارفه و مسئولیت شهرداری میبد را عهده دار شد.

گفتنی است در این جلسه ضمن معرفی هر کدام از پرسنل، آقای اسدزاده به صورت مختصر دیدگاه ها و نظرات خود بیان کرد.

لازم به ذکر است برنامه تکریم و معارفه شهرداران سابق و فعلی این شهرداری به صورت رسمی در هفته آینده برگزار خواهد شد.نوسازی ناوگان خودروهای رفت و روب شهرداری میبد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، دو خودروی 8تن هیوندای پرس زباله، یک خودروی جدولشوی چندکاره و یک خودروی جارو مکانیزه به ارزش 550 میلیون تومان به ناوگان رفت و روب شهرداری میبد اضافه گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، دو خودروی 8تن هیوندای پرس زباله، یک خودروی جدولشوی چندکاره و یک خودروی جارو مکانیزه به ارزش 550 میلیون تومان به ناوگان رفت و روب شهرداری میبد اضافه گردید.

علاوه بر این چهار خودرو که توسط شرکت وحدت‌گستر، پیمانکار رفت و روب شهر میبد خریداری شده، یک خودروی نیسان حمل زباله جهت اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ از تیرماه سال جاری مورد استفاده قرار گرفته است. در سال گذشته نیز یک خودروی پرس و حمل زباله توسط شرکت پیمانکار تأمین شده بود.

در حال حاضر تعداد 12 خودرو، امر نظافت و جمع‌آوری زباله را در سطح شهر انجام می‌دهد.گزارش تصویری از جشن عید قربان در پارک بهاران

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، مراسم جشن به مناسبت عید سعید قربان طی سه شب در محل پارک بزرگ بهاران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، مراسم جشن به مناسبت عید سعید قربان طی سه شب در محل پارک بزرگ بهاران برگزار گردید.

نمایش 1 - 5 از 749 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 150