به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، مهدی جمالی نژاد در نشست هم‌اندیشی شهرداران استان یزد که در میبد برگزار شد با اشاره به اینکه تحریم‌های ظالمانه علیه ایران اسلامی شرایط سختی را برای کشور رقم‌زده است، گفت: این تحریم‌ها در زمینه‌های اقتصادی فشار سختی را بر مردم وارد ساخته است و در این شرایط سخت همت مدیران و مسوولان شهرداری‌ها در نقاط مختلف کشور به سرانجام رساندن به جریان انداختن پروژه های عمرانی خوبی را رقم زده‌‌است.

وی عنوان کرد: در کنار مشکلات و مسائلی که در کشور شاهد آن هستیم، اتفاقات خوبی نیز درافتاده است و در کوران این مشکلات، اتفاق خوب گم‌شده است.

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تصریح کرد : استان یزد در حوزه عمرانی در هفته دفاع مقدس و هفته دولت رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.

معاون عمرانی وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه در دهه فجر سال گذشته 22 هزار پروژه عمرانی در کشور اجرایی شد، افزود: در هفته دولت و هفته دفاع مقدس 18 هزار پروژه عمرانی بااعتبار 50 هزار میلیارد تومان در سطح کشور توسط شهرداری‌ها انجام‌شده است.

جمالی نژاد در ادامه  با تاکید بر تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری و تشویق سرمایه گذاران به سرمایه‌گذاری یادآور شد: در وضعیتی که مردم با مشکلات اقتصادی روبرو هستند با پیگیری پروژه‌ها و توجه به مبلمان شهری می‌توان ایجاد شور و نشاط در جامعه کرد.