به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، با توجه به فرسوده بودن، طرح نوسازی ناوگان موتوری، خرید یک دستگاه خودروی آمبولانس حمل متوفی انجام شد.

شهردار میبد ضمن فرسوده بودن برخی از خودروهای ناوگان موتوری شهرداری میبد، افزود: خودروهای فرسوده بهره وری سازمانی را تحت الشعاع خود قرار میدهد و همچنین با توجه به بالا بودن هزینه نگهداری خودروهای فرسوده، برای ناوگان موتوری، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست و سالانه هزینه بسیار زیادی صرف نگهداری از این خودروها می‌شود.

نقوی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های شهرداری استفاده بهینه از ماشین‌آلات موجود و صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری است که بدین منظور تا حد امکان بازسازی و بازگرداندن خودروهای فرسوده به چرخه فعالیت و نهایتاً در صورت نیاز؛ خرید و جایگزینی خودروهای جدید در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.

وی در ادامه افزود: تجهیز و نوسازی ناوگان موتوری علاوه بر ارتقای سرعت و کیفیت خدمات، بهبود عملکرد شهرداری و افزایش سطح کیفیت خدمات رسانی و بهره وری و همچنین رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت.

نقوی عنوان کرد: در راستای اجرای این طرح با مشارکت شرکت کاشی ماهان یک دستگاه خودروی آمبولانس حمل متوفی مجهز به یخچال،خریداری شد.

شهردار میبد ضمن قدردانی از مشارکت بخش خصوصی در این امر افزود: کسب رضایت شهروندان مهمترین اولویت شهرداری میبد است و امیدواریم تا با بهره‌ گیری از حداکثر توان و امکانات موجود، گام های مؤثرتری در مسیر عمران و آبادانی شهر و خدمت رسانی مطلوب و شایسته به شهروندان شریفبرداشته شود.