در حاشیه آغاز هفته منابع طبیعی

اختصاص یک میلیارد ریال جهت تامین تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا

در حاشیه آغاز هفته منابع طبیعی و درختکاری شهردار میبد از اختصاص یک میلیارد ریال بر اساس مصوبه شهرداری و شورای اسلامی شهر برای اهدا به بیمارستان میبد جهت خرید و تامین تجهیزات پزشکی با هدف حمایت از سلامت شهروندان و مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد ، به مناسبت 15 اسفندماه روز درخت و درختکاری توسط حسین فلاح فرماندار میبد، حجت الاسلام فاضلی رئیس دفتر امام جمعه میبد ، مهندس نقوی شهردار میبد و اعضای محترم شورای اسلامی شهر میبد تعدادی نهال سرو ، زیتون و نارون کاشته شد.

علیرضا نقوی  در حاشیه این مراسم که به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و درختکاری برگزار شد از ساخت بوستانی به مساحت ۲۵ هکتار در منطقه شمس‌آباد به نام پرستاران و با هدف تجلیل از زحمات آنها در پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد که بر اساس مواد قانونی در کمیسیون ماده هفت شهرداری‌ها مبنی بر حفظ درختان و باغ های شهری در هر مکانی که ضرورت قطع درخت برای توسعه فضای شهری باشد، درآمد حاصل از عوارض آن صرف توسعه توسعه فضای سبز شهری می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد که شهروندان در توسعه فضای سبز که حکم ریه‌ برای انسان را دارند کوشا باشند و بوستان پرستاران نیز از محل این عوارض توسعه‌ می‌بابد.

وی در ادامه به اختصاص یک میلیارد ریال بر اساس مصوبه شهرداری و شورای شهر برای اهدا به بیمارستان میبد برای خرید و تامین تجهیزات پزشکی با هدف حمایت از سلامت شهروندان و مقابله با ویروس کرونا خبر داد.