در پی پیروزی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

پیام تبریک شهردار میبد به جناب آقای دکتر میر محمدی نماینده منتخب مردم میبد و تفت

در پی پیروزی جناب آقای دکتر میر محمدی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیام تبریک از طرف مهندس نقوی شهردار میبد صادر گردید.

به‌نام‌خدا

و خداوند این وعده را برای شما جز نویدی قرار نداد تا آن‌که دل‌های شما بدان اطمینان یابد و پیروزی جز از نزد خدا نیست که خداوند شکست‌ناپذیر و حکیم است.  انفال آیه۱۰

در پی پیروزی جناب آقای دکتر میر محمدی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیام تبریک از طرف مهندس نقوی شهردار میبد صادر گردید

 

جناب آقای دکتر میرمحمدی

منتخب محترم مردم شریف شهرستان‌های میبد و تفت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

خداوند را سپاس می‌گویم که یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور و مشارکت هموطنان و شهروندان فهیم برگزار شد. حضور آگاهانه و پرمعنای شهروندان در پای صندوق‌های راءی از یک سو پایبندی مردم را به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت و از سوی دیگر بیانگر نقش موءثر و کارآمد صندوق آراء برای تغییر و پیشبرد اهداف و تعیین سرنوشت شهروندان بود.

افتخار کسب اعتماد مردم شریف، فهیم و قدرشناس شهرستان‌های میبد و تفت را به شما و تمام کسانی که دل در گرو عزّت این مردم و سرزمین دارند، تبریک عرض می‌نمایم.

اینک که سرمایه‌ی اعتماد مردم، که به حق یک امانت الهی است، بردوش آن جناب قرار گرفته است امیدوارم با قدرشناسی از این اعتماد فرصت خدمتگزاری و تلاش برای توسعه پایدار و همه جانبه‌ی شهرستان میبد که سرشار از ظرفیت‌ها و سرمایه‌‌های معنوی و مادی است‌ بیش از پیش مهیا گردد و در سایه‌ی تلاش، همدلی و اتحاد شاهد پیشرفت روزافزون دُردانه‌ی ایران، میبد دوست‌داشتنی باشیم.

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها، زحمات و پیگیری‌های خالصانه و دلسوزانه‌ی دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده محترم دوره‌ی دهم مجلس شورای اسلامی، توفیق روزافزون شما را در ایجاد نقشی ماندگار بر صفحه‌ی زرین تاریخ کهن‌دیار میبد و ایران عزیزمان در سایه‌ی توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌اله خامنه‌ای(مدظله العالی) و امام جمعه‌ی فرزانه و دانشمند شهرستان میبد حضرت آیت‌اله اعرافی را از یکتای هستی بخش خواهانم. 

ایام عزت مستدام  علیرضا نقوی  شهردار میبد  سوم اسفندیکهزار و سیصد و نود و هشت