بازدید شهردار میبد از فنی حرفه ای شهرستان میبد

مراکز فنی و حرفه ای از مصادیق شعار سال هستند/ مجموعه مدیریت شهری آماده هرگونه همکاری با فنی و حرفه ای است

مجموعه مدیری شهری میبد در زمینه های مهارت های اداری، فنی و مهارت‌های هفت‌گانه‌ی ICDL پرسنل خود می تواند تعامل خوبی با فنی و حرفه‌ای شهرستان داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد: به مناسبت ۶ مرداد روز ملی مهارت آموزی مهندس نقوی شهردار میبد به همراه تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر میبد از سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان بازدید کردند.

در ابتدای این نشست شهردار میبد روز ملی مهارت آموزی را به مدیریت، پرسنل و مربیان فنی و حرفه ای شهرستان تبریک گفت.

وی با اشاره به اینکه وقتی اساسنامه فنی و حرفه ای را مطالعه می کنیم و وظایف ذاتی که برعهده این مجموعه بزرگ و خوب گذاشته شده است را متوجه می شویم که تعریف استانداردهای آموزشی کارهای فنی و مهارت آموزی به عهده این مجموعه است.

شهردار میبد ادامه داد: مجموعه فنی و حرفه‌ای زحمات خیلی زیادی می‌کشد؛ خصوصاً در سال‌های اخیر با همکاری که این مجموعه با دولت در زمینه‌های مختلف نیروی کار داشته‌اند اتفاقات خوبی روی داده است.

مهندس نقوی با تاکید بر اینکه فنی و حرفه ای یک دانشگاه است که علم و فن را کنار هم دارد تصریح کرد: رشته‌های خیلی خوب و کاربردی در این مجموعه دائر است. فنی و حرفه ای مصداق آن ضرب‌المثل معروف است که ماهی به جویا کار و حرفه داده نمی‌شود بلکه ماهیگیری آموزش داده می شود. با تسهیلاتی که جامعه کار می تواند در اختیار فرد آموزش دیده قرار دهد، او می‌تواند روی پای خود بایستد و کار ایجاد کند.

وی تاکید کرد: یکی از مصادیق شعار سال رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، همین مرکز است که باید تقویت و حمایت شود.

شهردار میبد با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری اعلام آمادگی می کند با حمایت شورا هرگونه کمکی که از دستش بر آید با فنی و حرفه ای میبد داشته باشد افزود: مجموعه مدیری شهری میبد در زمینه های مهارت های اداری، فنی  و ICDL پرسنل خود می تواند ارتباط خوبی با فنی و حرفه ای شهرستان داشته باشد. هرچه ارتباط بهتری این مجموعه با ارگان های دولتی و خصوصی شهرستان داشته باشد در قبال آن نیز می تواند از خدماتی دریافت کند.

گفتنی است در این جلسه فلاح رئیس فنی حرفه ای شهرستان میبد خواستار مساعدت شهرداری در زمینه‌ی سرویس دهی سازمان حمل و نقل عمومی به مراجعه کنندگان به این مکان شد‌.