تبریک روز مهندس

علیرضا نقوی با صدور پیامی پنجم اسفند ماه روز مهندس را تبریک گفت .

به مناسبت پنجم اسفند ماه زادروز خواجه نصیرالدین طوسی، مهندس نقوی شهردار میبد پیام صادر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد به مناسبت پنجم اسفند ماه زادروز خواجه نصیرالدین طوسی مهندس نقوی شهردار میبد  پیامی بدین شرح صادر نمود :

به نام یکتا خالق هستی بخش

تاریخ پر افتخار ایران به خود می بالد که مشحون از دانشمندان و مهندسان فرهیخته ای است که پایه گذار تمدن بزرگ اسلامی ایرانی برای این مرز و بوم بوده اند پنجم اسفند ماه مقارن با خجسته میلاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس برگ زرینی در این تاریخ پر افتخار می باشد نامگذاری روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان دانشمندی فرزانه و برجسته به نام روز مهندس ، بیانگر نقش بی بدیل و ارزشمند تلاش گران این عرصه می باشد .

مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور ، قادرند با بهره مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراءمطروحه در عرصه های علمی جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند .

روزمهندس روز تجلیل ازاستعداد ، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ، روز پاسداشت خلاقیت ، ابتکار ، نوآوری و ابداع درعرصه اندیشه و عمل وروز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی کشور است .

اینجانب ضمن تقدیرو تشکر‌از‌‌ زحمات تلاش گران عرصه مهندسی کشور این روز سترگ و پرافتخار را به همه مهندسان متعهد به ویژه مهندسان شهرداری تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی ، بهروزی و سعادت یکایک شما بزرگواران را از دانای توانا خواهانم .

                                                                                                علیرضا نقوی

                                                                                                 شهردار میبد