صدور پیام تبریک مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز

آن‌گاه که قدوم نوروز بر خاک فرش سبزه و گل می‌گستراند و شکوفه‌های آفرینش بر شاخسار درختان جوانه می‌زند، شعله‌های آرزو در دل زبانه می‌کشد که «حول حالنا الی احسن الحال».
به نام خداوند جان آفرین
 آن‌گاه که قدوم نوروز بر خاک فرش سبزه و گل می‌گستراند و شکوفه‌های آفرینش بر شاخسار درختان جوانه می‌زند، شعله‌های آرزو در دل زبانه می‌کشد که «حول حالنا الی احسن الحال».
آری دیگر بار از میان سبزه، آیینه و هفت‌سین عید سعید نوروز از راه می‌رسد. شکفتن که سرآغاز فصل رویش و زیبایی‌هاست و نمود قدرت یگانه ایست که هستی می‌بخشد و جلوه می‌نماید.  
در آستانه حلول سال 1398، فرا رسیدن عید سعید باستانی نوروز را خدمت شما شهروندان فهیم و اندیشمند شهر جهانی زیلو، میبد تبریک عرض می‌نماییم و برای همگان سالی سرشار از موفقیت در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) آرزومندیم. باشد که در شروع نوبهار دل‌هایمان آکنده از عطر محبت و دوستی گردد.
با شروع دوره‌ی پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا، مدیریت شهری در سراسر ایران وارد عرصه‌ی دیگری شده است. نیک واقفید که دامنه خدماتی که بر عهده شهرداری‌هاست بسیار وسیع و گسترده می‌باشد و یکی از مشکلات اساسی در شهرهایی کمبود اعتباراتی است که جوابگوی نیاز مشکلات شهروندان نیست. نبود درآمد پایدار و زیرساخت ضعیف  شهری هزینه های زیادی را به دوش شهرداری قرار داده  و روند خدمت رسانی به مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است. خدمت گزاران شما در مجموعه‌ی شهرداری و شورای اسلامی شهر با تمامی مشکلاتی که در شهر وجود داشته سعی بر این دارند که تا به یک ثبات مطلوب همراه با نیل به اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده دست یابند و این مهم جز با همدلی، وحدت و همراهی مجموعه مدیریت شهری و شورای محترم اسلامی شهر میسر نخواهد شد و نباید از یاد برد که ادامه این طریق می تواند راه رسیدن به منزل مقصود را هموار سازد.
به خواست خداوند یکتا و حمایت شما عزیزان، سال 1398 برای مجموعه شورا و شهرداری سالی پربرنامه، پرتلاش و پر از دستاوردهای ماندگار و پایدار خواهد بود.
در ‌این مجال کوتاه فرصت اعلام تمام برنامه‌های آتی به تفصیل نیست که آن را مجالی و مقالی دیگر باید.
در آغاز سال جدید خادمان شما در شهرداری میبد برای همه شهروندان عزیز، زندگی در شهری اخلاق‌مدار، زیبا، ایمن، شاد، آباد و رو به توسعه را آرزو می کنند. آرزوهای ما برای #میبد_دوست_داشتنی و شهروندان آن، از جنس رؤیا و شعار نیست بلکه اهداف برنامه‌ریزی شده است که توسط کارشناسان و نخبگان برنامه‌ریزی شهری و اربابان خرد و دانایی در قالب لوایحی تقدیم اعضای ارجمند شورای اسلامی شهر می‌شود و پس از تصویب با قاطعیت، پشتکار و نظارت در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود. امیدواریم و بر این امید خویش تعهد و باور داریم که میبد در آینده‌ای نه چندان دور، شهری است به پر تکاپو و پر امید.
موفقیت در این راه، محصول همدلی و تعامل مسؤولین و از سوی دیگر تعمیق پیوند آن‌ها با مردم و آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی در امر توسعه اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و آبادانی است. هر چند که یقین داریم با انتظارات به حق شهروندان شریف و بزرگوارمان فاصله داریم ولی با توکل به یکتای هستی بخش و تلاش و همت مسؤولین به همراه مشارکت و پیگیری مستمر شهروندان می‌توانیم گام‌های اساسی و مؤثری در توسعه شهر برداریم.
در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پیر فرزانه جماران حضرت امام خمینی(ره) و یادگاران امام و شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حریم اهل بیت(ع)، عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توفیق و سلامت مقام معظم رهبری(مدظله) و نماینده معزز ایشان و امام جمعه شهرستان میبد حضرت آیت‌الله اعرافی، نماینده پرتلاش و کوشای شهرستان جناب آقای دکتر دهقانی، فرماندار گرانقدر شهرستان جناب آقای فلاح و همه‌ی مسؤولین صادق و خدمتگزار و تمامی شهروندان را از یکتای هستی بخش مسألت می نماییم و بر آستانش سر به سجده شکر فرومی‌گذاریم و با فروتنی از او طلب می کنیم که:  یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا  الی احسن الحال

     حسینعلی فلاح              علیرضانقوی
رییس شورای اسلامی         شهردار میبد
         شهر میبد