به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد صبح امروز جلسه هم اندیشی درخصوص موضوعات سد معبر و کارگاه های مزاحم شهری و نگهداری دام وطیور با حضور نقوی شهردار میبد، باقرپور دادستان شهرستان میبد، موسوی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد برگزار گردید.

نقوی شهردار میبد ضمن بیان ضرورت فرهنگ سازی در خصوص رفع سدمعبری عنوان کرد: باتوجه به اهمیت و ضرورت انضباط شهری در آراستگی و آرامش شهروندان، این شهرداری براساس قوانین و مقررات در راستای ساماندهی کارگاه های مزاحم شهری همکاری لازم با دستگاه ها مرتبط را در دستور کار قرار داده است.

باقر پور با بیان اولویت اصلی مدیریت شهری در راستای افزایش رفاه حال شهروندان و استفاده از نیروهای بسیج شهرداری بعنوان ضابط قضایی جهت بررسی عوامل سد معبر، تداخل صنفی و رعایت شرایط اعطای پروانه کسب را خواستار شد.

در ادامه جلسه موسوی با اعلام همکاری نیروی انتظامی در اجرای هرچه بهتر رفع سدمعبر شهری بر ضرورت همکاری تمام مسئولین دراین راستا تاکید کرد و پیشنهاد احداث شهرک دام و طیور جهت ارائه خدمات بهتر به این شهروندان را عنوان کرد.

زارعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد ضمن رعایت عدالت و مساوات در جمع آوری سد معبر در تمام نقاط سطح شهر، درخصوص نگهداری دام و طیور در منطق صحرایی و بافت قدیم نکاتی را بیان کرد.