حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر نایین در میبد

روز گذشته آقایان جمالی فرماندار، عسکری شهردار و اعضای شورای شهر نایین به دعوت اعضای شورای شهر میبد میهمان شهردار و اعضای شورای شهر میبد بودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روز گذشته آقایان جمالی فرماندار، عسکری شهردار و اعضای شورای شهر نایین به دعوت اعضای شورای شهر میبد میهمان شهردار و اعضای شورای شهر میبد بودند.

گفتنی است میهمانان شهر نایین با حضور بر مزار مرحوم آیت الله حاج شیخ محمدابراهیم اعرافی امام جمعه فقید میبد و گلزار شهدای و قرائت فاتحه‌ای به مقام شهدا ادای احترام کردند.

و  در این دیدار صمیمی در خصوص برنامه های مشترک دو شهر میبد و نایین بویژه معرفی و هدایت گردشگران و مسافران نوروزی در هر دوشهر تاکید شد.

اسدزاده شهردار میبد ضمن خیرمقدم به مسئولین شهر نائین، یکی از اهداف خواهرخواندگی را توسعه فرهنگی عنوان کرد و افزود: یکی از دستاوردهای توسعه فرهنگی، دسترسی مردم به مشارکت در حوزه های مختلف را میسر می کند.

وی ایجاد دبیرخانه خواهرخواندگی را در هر دوشهر را لازم دانست و اظهار داشت: ایجاد دبیرخانه ای در هر شهر در خصوص پیگیری مصوبات و مشارکت در مباحث مختلف نظیر بهداشت و درمان، اردوهای دانش آموزی، معرفی بناهای تاریخی، برگزاری نمایشگاه های مشترک، سرمایه گذاری در بخش صنعت و ...ضروریست.

لازم به ذکر است در ادامه برنامه از مسئولین هر دو شهر از آثار تاریخی میبد دیدن و در پایان، هر دو شهر به رسم یاد بود هدایایی از صنایع دستی به یکدیگر اهدا کردند.