به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، نقوی در جلسه با ابراهیمی رئیس اداره برق شهرستان از تشکیل کمیته فنی و روشنایی جهت برطرف نمودن مشکلات روشنایی در شهر خبر داد.

نقوی ضمن ابراز خرسندی از همکاری اداره برق در برطرف نمودن مشکلات شهروندان افزود: عدم هماهنگی این دو ارگان، مشکلاتی برای شهروندان در پی خواهد داشت که امیدواریم با رویکرد جدید بتوانیم همکاری خوبی در راستای رفع مشکلات شهروندان و رضایت مردم را داشته باشیم.

نقوی در ادامه از تشکیل کمیته روشنایی با هدف تسریع در رفع مشکلات روشنایی در شهر خبر داد و افزود: باتوجه به مشکلاتی از قبیل تاریکی بعضی از معابر در شب و احتمال بروز تصادفات و ... مصوب شد کمیته‌ای با حضور کارشناسان اداره برق و شهرداری میبد با هدف تسریع و سهولت در برطرف نمودن مشکلات و اجرای پروژه های عمران شهری تشکیل گردد.

شهردار میبد خواهان همکاری و اقدام عاجل دو ارگان در رفع مشکلات روشنایی جاده راه‌آهن و برخی شهرک‌ها مانند فجر بیده شد.

در این نشست ابراهیمی که به اتفاق مدیران مجموعه خود در جلسه حاضر شده بود ضمن تشکر و تقدیر از همکاری‌های متقابل میان شهرداری و اداره برق از آمادگی در رفع مشکلات و معضلات شهری مرتبط با حوزه‌ی کاری خود خبر داد.

رفع مشکلات روشنایی معابر، ارتقای کیفیت نور شهری، جابجایی تاسیسات برق، همکاری شهرداری و هماهنگی اداره‌ی برق در سربرداری درختان در حریم تیرها و کابل‌های انتقال برق، تعامل کمیته فرهنگ شهروندی با اداره برق از مباحث دیگر این دیدار بود.