به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با بابائی رئیس راه و شهرسازی میبد بر تسریع روند پاسخ به استعلامات مربوط به صدور پروانه تاکید شد.
 در این دیدار نقوی شهردار میبد ضمن تبریک انتصاب شایسته بابائی به عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میبد گفت: امیدواریم با انجام پروژه های مشترک بتوانیم در رفع تخلفات شهری در ساخت و ساز گام موثری برداریم.
وی با اشاره به نشست مشترکی که با نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت افزود: پاسخ به استعلامات رای ماده 12 یکی از الزامات صدور پروانه برای شهروندان می باشد در صورتی که طولانی شدن پروسه  پاسخ استعلام های مربوط به صدور پروانه مشکلات زیادی برای شهروندان ایجاد می کند که با تسریع در روند پاسخ به استعلام ماده 12 در بازه زمانی منطق، روند صدور پروانه برای شهروندان به کمتر از یک هفته تقلیل پیدا می کند.
نقوی به برخی از پرونده های شهرداری اشاره کرد و گفت: یکی از مسائل مدنظر شهرداری پرونده هایی است که شهرداری پیگیر آنهاست که بعضا 6 ماه منتظر پاسخ رای ماده 12 آن هستیم که طولانی شدن این پروسه مشکلاتی را بوجود می آورد و قطعاً شاهد ساخت وساز بدون پروانه در شهر و آشفتگی کالبد شهر و شهرسازی خواهیم بود. در شرایطی که قیمت ساخت و ساز دچار بی‌نظمی و بی‌برنامگی است باید پاسخگوی ارباب رجوع در کمترین زمان ممکن باشیم.