به مناسبت گرامیداشت روز آتشنشانی و ایمنی

از زحمات تیم آتشنشانی میبد تقدیر شد

روز گذشته در مراسمی با حضور فلاح فرماندار، اسد زاده شهردار، آقایی رئیس شورای اسلامی شهر میبد، به مناسبت گرامیداشت روز آتشنشانی و ایمنی از زحمات پرسنل فدارکار آتشنشانی میبد تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روز گذشته در مراسمی با حضور فلاح فرماندار، اسد زاده شهردار، آقایی رئیس شورای اسلامی شهر میبد و به مناسبت گرامیداشت روز آتشنشانی و ایمنی از زحمات پرسنل فدارکار آتشنشانی میبد تقدیر و تشکر بعمل آمد.

گفتنی است در این جمع صمیمی اسدزاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات این دلیرمردان، کمبود برخی از امکانات و وسایل این واحد را از جمله مشکلات آتشنشانی عنوان کرد.

وی از احداث ایستگاه اصلی آتش نشانی در حاشیه میدان مادر خبر داد و افزود: با توجه به مشکلات ترافیکی در میادین و تقاطع ها و صرف زمان زیاد جهت خدمات دهی به شهروندان با اداره اوقاف مکاتباتی صورت گرفته تا زمینی به مساحت 6هزار متر واقع در حاشیه میدان مادر در اختیار شهرداری قرار گیرد تا با استقرار ایستگاه اصلی در این مکان، خدمات دهی سریعتر به شهروندان امکانپذیر گردد.

اسد زاده به احداث ایستگاه جدیدی در ضلع غربی شهر جهت خدمات رسانی سریعتر به شهروندان محله های بیده، خانقاه، بفروئیه و حسن آباد و جذب پرسنل جدید اشاره نمود.

فلاح فرماندار میبد، نیز ضمن تقدیر از زحمات آتشنشانان، آنان را جلوداران ایثار و فداکاری خواند که همواره به استقبال حادثه می روند و رسیدگی به مشکلات آنان را لازم و ضروری دانست.

در ادامه برنامه با اهدای هدایا و لوح تقدیر از زحمات آتشنشانان تقدیر و تشکر شد.