محتوا با موضوعات خبری اسلایدر خبری


اجرای عملیات پروژه پیاده روسازی شهرک امام جعفر صادق (ع)

عملیات پروژه پیاده روسازی شهرک امام جعفر صادق (ع) توسط واحد عمران درحال اجرا می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر جهانی زیلو، عملیات پروژه پیاده روسازی شهرک امام جعفر صادق (ع) توسط واحد عمران درحال اجرا می باشد.

شایان ذکر است جدول گذاری این پروژه به طول 2700 متر و کف فرش آن به مساحت 4550 متر می باشد.

لازم به ذکر است اقدامات انجام شده این پروژه شامل خاکبرداری، شفته ریزی، جدول گذاری، شن ریزی، کف فرش می باشد که این پروژه با هدف بهبود عبور و مرور، افزایش ایمنی و زیباسازی در حال اجراست.گزارش تصویری؛

مراسم تکریم و معارفه شهرداران میبد برگزار شد

روز گذشته مراسم تکریم و معارفه شهرداران میبد، محمود اسدزاده و علیرضا نقوی، در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر جهانی زیلو، روز گذشته مراسم تکریم و معارفه شهرداران میبد، محمود اسدزاده و علیرضا نقوی، در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم نقوی برنامه های خود را به صورت خلاصه عنوان کرد و از خدمات محمود اسدزاده‌ شهردار پیشین میبد نیز قدردانی شد.صبح امروز روي داد:

سکان شهر جهانی زیلو، در دستتان علیرضا نقوی

صبح امروز عليرضا نقوي به عنوان شهردار ميبد كار خود را شروع كرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، شهر جهانی زیلو؛ آیین آغاز به کار علیرضا نقوی شهردار میبد با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر ميبد، مدیران و پرسنل شهرداري در سالن اجتماعات شهرداري ميبد برگزار شد.

نقوی ضمن تشکر از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر میبد و انتخاب وی بعنوان شهردار افزود: خدا را شاكر هستم كه اين توفيق به اینجانب داده شده است تا در مقطعي از زندگي و كار حرفه ای خود خدمتگزار مردم شهرتاريخي ميبد باشم.

شهردار ميبد با اشاره به اينكه در حال حاضر بيش از 200 وظيفه و خدمت به صورت مستقيم و غيرمستقيم بر عهده شهرداري هاست تصريح كرد: در دنياي امروز شهرداري ها از يك نهاد خدمتگزار در حوزه خدمات شهري به يك نهاد اجتماعي؛ فرهنگ ساز و تأثيرگذار تبديل شده اند.

وي ادامه داد: هر فعاليتي چه در زمينه فني- عمراني و مبلمان شهري و شهرسازي و معماري در شهرداري ها انجام مي دهيم بايد پيوست فرهنگي داشته باشد.

در ادامه نقوي افزود: اولين اولويت كاري شهرداري در فرصت محدود پیش روی تا آغاز سال جديد، بحث آماده سازي ‌شهر جهاني ميبد براي سال جديد و نوروز 98 است و در بخش هاي سيما و منظر شهري، مبلمان شهري، فضا سازي و فضاي سبز بايد كار اساسي انجام دهيم.

شهردار ميبد در خصوص تقاضای شهروندان در مورد آسفالت معابر گفت: هزار تن قير كه با پیگیری نماینده محترم به شهرستان اختصاص يافته است باید پیگیر دريافت آن باشیم تا بتوانيم درخواست همشهريان بابت آسفالت  معابر را به انجام برسانیم.

نقوي در ادامه با بيان اينكه مجموعه شهرداري بايد بتواند اعتمادي كه بين ادارات و مردم است را تقويت كند بیان نمود: شهرداري در انجام وظايفش بايد با ادارات و نهادهای مربوطه تعامل مطلوب داشته باشد. زیرا تعامل مستمر با ادارات می تواند مشكلات مردم را به راحتی حل كند.

وي در ادامه با اشاره به اينكه سرمايه شهرداري ها نيروها و مديراني هستند كه در آن كار مي كنند گفت: با كمك هم بايد نام و شأن شهر جهانی میبد را حفظ کنیم.

لازم به ذكر است علیرضا نقوي شهردار ميبد از خدمات محمود اسد زاده شهردار سابق ميبد و همچنين زحمات محمدرضا نصيري پور سرپرست شهرداري ميبد در اين جلسه تقدير و تشكر كرد.نقوي شهردار منتخب ميبد:

نوروز سيما و منظر شهريمان بايد تغيير اساسي كند/ ستاد خدمات سفر و گردشگری شهر میبد برای استقبال از نوروز و مسافران در شهرداری تشکیل می‌شود

علیرضا نقوي شهردار منتخب ميبد شب گذشته با حضور در كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر ميبد با اعضا و حاضران در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، علیرضا نقوي شهردار منتخب ميبد شب گذشته با حضور در كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر ميبد با اعضا و حاضران در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.
وي با بيان اينكه منابع شهرداري محدود است و انتظارات زیادی از مجموعه شهرداري وجود دارد افزود:‌ اهداف و برنامه ها شهري بايد اولويت بندي شود.
شهردار منتخب ميبد با بيان اينكه چندماهي تا پايان سال و سفرهاي نوروزي باقي نمانده است گفت: ستاد نوروزي در دو بخش شهری و شهرستاني تشكيل مي شود. كه ستاد شهرستانی به ریاست فرماندار محترم اداره مي شود و ستاد شهري به همت پرسنل شهرداری تشكيل مي گردد و باتوجه به اينكه ميبد شهر جهاني زيلو است باید شعار مناسبی را انتخاب كنيم تا به عنوان برند جهاني مطرح شود. البته باید دقت کنیم که از دیگر هنرها و صنایع دستی و آثار تاریخی این کهن دیار غافل نشویم.
نقوي شهردار منتخب ميبد با اشاره به اينكه در رابطه با ستاد خدمات سفر و گردشگری به زودي كميته‌هايي را در شهرداري تشكيل مي دهيم خاطرنشان ساخت: كميته‌های اطلاع‌رسانی، فرهنگی، خدمات و پشتیبانی، انتظامی، حمل و نقل و ترافیک، زیباسازی و فضای شهری، ایمنی و حوادث و... براي ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزي تشكيل و شرح وظايف هركدام از كميته ها مشخص مي شود.
وي با بيان اينكه مسافراني كه در ميبد اسكان مي يابند بايد سفر خوش و خاطره انگيزي برايشان رقم بخورد افزود: برنامه هاي مختلف تفريحي و گردشگري در ايام عيد بايد هم براي همشهريان و هم مسافران نوروزي تدارك ديده شود.
نقوي با بيان اينكه يكي از برنامه‌هایی كه بايد به آن پرداخته و اجرايي كرد پروژه شهر گردشگر است تصريح كرد: در شهر گردشگر ماموریت‌ها و مسئولیت‌هایی به عهده نهادها و شهروندان است.اقدامات اجرایی در مدیریت گردشگری شهری اعم از شناسایی و طبقه‌بندی منابع عرضه در شهر، حوزه‌های پیرامونی، آموزش نیروی انسانی برای ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای، آموزش شهروندان برای پذیرش گردشگران، معرفی محصولات بومی، اجرای برنامه‌های فرهنگی، تامین امنیت گردشگران، تورهای شهری و حومه‌ای، ایجاد زیرساخت‌ها و افزایش سهم مردم  محلی در ارائه خدمات برخی از شاخص‌های مدنظر است.
شهردار منتخب ميبد عنوان کرد: گروهی از مخاطب ما گردشگراني هستند كه اولين بار به ميبد مي آيند. ما بايد تا آینده‌ای نه چندان دور اقداماتي كه انجام مي دهيم، باعث شويم كه ميبد يك مسير گذري نباشد، بلكه به مقصد اصلی گردشگري تبديل شود و مسافران در ميبد اقامت چند روزه‌ای داشته باشند.
نقوي از برگزاري برنامه هاي گوناگون فرهنگي در ايام عيد براي مسافران و همشهريان خبر داد و تاكيد كرد: امسال سيما و منظر شهريمان بايد تغيير اساسي كند و حضور نوروز و بهار در میبد ملموس باشد.
وي همچنين با بيان اينكه براي لحظه سال تحويل نيز شهرداري بايد وي‍ژه برنامه هايي را داشته باشد گفت: ميبد يك شهر مذهبي تاریخی است و باید به حساسیت‌ها و رعایت شرع و عُرف توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
وی همچنين با بيان اينكه امسال فجر فاطمي را در پيش رو داريم افزود: باید تبلیغات شهری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایام دهه فاطمیه(س) نیز مدنظر قرار گیرد.
نقوي در اين جلسه با اشاره به اينكه در بحث فرهنگي كارهاي مختلفي را بايد در سطح شهر انجام دهيم تا بتوانيم بر بسياري از معضلات شهري غلبه كنيم افزود: در حوزه آموزش فرهنگ شهروندی که در حقیقت آموزه‌های اسلامی ایرانی در حقوق شهروندان نسبت به یکدیگر و شهرشان است، در سال آینده توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.
نقوی در پايان تاكيد كرد: بنده جلسات مختلفي را با اصحاب رسانه خواهم داشت و از فرصت رسانه ايي شهرستان در جهت انعکاس اخبار و برنامه‌ها استفاده خواهیم کرد چرا که معتقدیم خبرنگار چشمان بیدار و منتقدان منصفی جهت اصلاح و حل مشکلات هستند


اجرای عملیات آسفالت ورودی بیده

با توجه اهمیت اصلاح مسیر ورودی بیده از سمت جنوب، اصلاح این مسیر بصورت دو باند رفت و برگشت به سمت راه آهن در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، با توجه اهمیت اصلاح مسیر ورودی بیده از سمت جنوب، اصلاح این مسیر بصورت دو باند رفت و برگشت به سمت راه آهن در دستور کار قرار گرفت.

لازم به ذکر است این پروژه شامل عملیات زیرسازی، جدولگذاری و آسفالت با هزینه تقریبی 650 میلیون تومان در حال اجرا می باشد.


نمایش 1 - 5 از 47 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 10