محتوا با موضوعات خبری اخبار شهرداری میبد


آگهی مناقصه عمومی نوبت اول جهت انجام امور خدمات شهری(رفت وروب)

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، این شهرداری در نظر دارد انجام امور خدمات شهری (رفت و روب) را به صورت مناقصه عمومی و به مدت یکسال از پیمانکاران واجد شرایط و تأیید صلاحیت شده تأمین نماید.

شهرداري میبد در نظر دارد باتوجه به مصوبه شماره799مورخ12/8/98شورای اسلامی محترم شهرمیبد انجام امور خدمات شهری(رفت وروب) را از طریق مناقصه عمومی و به مدت یکسال از  پیمانکاران واجد شرایط وتأیید صلاحیت شده توسط اداره کار وامور اجتماعی تأمین نماید. متقاضيان مي‌توانند با در نظر گرفتن مراتب ذيل در مناقصه شركت نمايند.

1–موضوع مناقصه انجام امور خدمات شهری(رفت وروب) در محدوده شهر میبد می باشد. 2-نوع ومبلغ تضمین شرکت در مناقصه ضمانت نامه بانکی، اسناد خزانه یا فیش پرداخت نقدی به حساب سپرده شماره 2096010500 بانک تجارت به نام شهرداری میبد به مبلغ چهار میلیارد و سیصد وهشتاد میلیون ریال می باشد. 3- زمان دریافت اسنادازتاریخ نشرآگهی تاپایان وقت اداری روزیکشنبه مورخ26/8/98و مبلغ خرید اسناد هفتصد هزار ريال به صورت واریز نقدی به حساب شماره 2027120000 بانک تجارت به نام شهرداری میبد 4- محل دريافت اسناد: آدرس اینترنتیmeybod.irو محل تحویل پیشنهادات دبیرخانه شهرداری میبد می باشد. 5- مهلت تحویل پیشنهادات تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ6/9/98می باشد.6- تاریخ ومحل بازگشایی پیشنهادها روزپنجشنبه مورخ7/9/98 ساعت8صبح در محل شهرداری میبدمی باشد.7- هزینه نشرآگهی های مناقصه به عهده برنده می باشد. 8- شهرداری در رد یاقبول پیشنهادات مختار است.9-در صورتی که برندگان اول ودوم و سوم مناقصه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتیب ضبط خواهد شد.10- سایر اطلاعات وجزئیات در اسناد مناقصه مندرج می باشد.

شهردار میبد- علیرضا نقوی

جهت دریافت اسناد مناقصه بر روی لینک آن کلیک کنید:

آگهی مناقصه

فرم منع مداخله - خود اظهاری

پیمان1

دفترچه پیمان بخش 1

دفترچه پیمان بخش 213 آبان ، روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز

مراسم گرامیداشت یوم الله 13 آبان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر میبد و کارکنان شهرداری میبد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد این مراسم که با حضور دانش آموزان و دانشجویان  و آحاد مردم همراه بود ، شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل طنین انداز گردید.

در ادامه نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی سخنران این مراسم بودند که در شرایط کنونی تبعیت از رهبر انقلاب در عمل را خاطر نشان دانستند تا سعادت دنیا و آخرت را در پی داشته باشد.

در پایان مراسم، قطعنامه ای درهفت بند قرائت گردید و با فریاد تکبیر حضار مورد تایید قرار گرفت.پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار میبد به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13 آبان

حسینعلی فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد و علیرضا نقوی شهردار میبد با صدور پیام‌مشترکی، یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به عموم ملت رشید و غیرتمند میبد تبریک گفتند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، حسینعلی فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد و علیرضا نقوی شهردار میبد با صدور پیام‌مشترکی، یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به عموم ملت رشید و غیرتمند میبد تبریک گفتند.

متن پیام به شهر ذیل می باشد:

«

بسمه تعالی

یوم الله سیزدهم آبان در دفتر خاطرات ارزشمند ملت ایران، برگ زرین و پر افتخاری است که در وجود مومنان و خداترسان، جسارت استکبارستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم، فرو ریختنی است. ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان خواهی، جان در راه عدالت نثار می کنند، این روز به همه مستضعفان جهان آموخت که بر ضد مستکبران قیام کنند و حقوق از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند. اینجانبان، این روز مبارک را به همه‌ی دانش آموزان و دانشجویان و همشهریان ولایتمدار و همیشه در صحنه‌ی میبد تبریک عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای همگان به ویژه جامعه جوان و نوجوان شهر میبد، موفقیت و بهروزی مسألت می نماییم و امیدواریم در حفظ و صیانت از دستاورد و آرمان های انقلاب اسلامی به رهبری مقام‌معظم رهبری(مدظله العالی) و عقیم‌ نمودن هرگونه توطئه دشمن و میثاق با آرمان‌های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام راحل، موفق باشید.

از آحاد شهروندان خصوصاً دانش‌آموزان و فرهنگیان ارجمند دعوت می‌کنیم که در راهپیمایی روز 13 آبان حضور گسترده داشته باشند و یک بار دیگر با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی پیمان دوباره ببندند.

حیسنعلی فلاح-رئیس شورای اسلامی شهر میبد

علیرضا نقوی-شهردار میبددیدار شهردار میبد با معاون عمرانی و توسعه روستایی و شهری وزرات کشور

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد نقوی شهردار میبد طی دیداری با معاون عمرانی و توسعه روستایی و شهری وزارت کشور به گفتگو پرداخت.

در این دیدار شهردار میبد از فعالیت‌های انجام شده و مسایل و مشکلات شهری میبد گزارشی را به رییس سازمان شهرداری‌ها ارائه نمودند و در پایان این گفتگو دکتر جمالی‌نژاد قول مساعدت و همکاری همه جانبه در جهت آبادانی و رفع مشکلات موجود شهر میبد را اعلام کردند.پیام تسلیت

در پی حادثه تلخ رانندگی زائرین اربعین حسینی و درگذشت سه تن از همشهریان میبدی ، شهردار میبد پیام تسلیتی را اعلام نمودند.

انا لله و انا الیه راجعون

 

خاندان محترم ملاصادقی، محمدی، میرطالبی

همکار ارجمند جناب آقای کلانترزاده

 

خبر ارتحال مرحومان علی‌محمد ملا صادقی، محسن محمدی و سیدمحمود میرطالبی موجب تألم و تأثر خاطر گرديد. آن عزیزان سعيد را همان بس که با توشه گران عشق به اهل بيت (عليهم السلام) با لبيک به نداي «إرجعي إلي ربک»، جهان سفلي را وانهاده و به ديار باقي شتافتند و در جوار حضرتش سکني گزيدند.

 

اينجانب درگذشت برادران عزیزمان را که پس از عمري تلاش، فداکاري وخدمت صادقانه، در جوار رحمت حق آرام گرفت‌اند به شما، خانواده و بازماندگان تسليت گفته و از خداوند متعال براي آن عزیزان علو درجات، همجواري و همنشيني با ارواح طيبه شهداء و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل مسئلت دارم.

                        علیرضا نقوی

                         شهردار میبد

                       ۲۸ مهر ۱۳۹۸


نمایش 1 - 5 از 896 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 180