محتوا با موضوعات خبری اخبار شهرداری میبد


فاز 4 پروژه روشنایی بلوار سنتو به بهره برداری رسید

روزگذشته روشنایی فاز4 بلوار سنتو حدفاصل میدان امام خامنه ای تا اولین دوربرگردان بعد از دانشگاه آزاد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روزگذشته روشنایی فاز4 بلوار سنتو حدفاصل میدان امام خامنه ای تا اولین دوربرگردان بعد از دانشگاه آزاد به بهره برداری رسید.

گفتنی است این پروژه به همت پرسنل فضای سبز، خدمات شهری و عمران شهرداری میبد اجرایی شده است.

لازم به ذکر است پروژه روشنایی با نصب 100 عدد پایه چراغ برق بصورت رفت و برگشت با هزینه ای بالغ بر 367 میلیون تومان به بهره برداری رسید.نقوي شهردار منتخب ميبد:

نوروز سيما و منظر شهريمان بايد تغيير اساسي كند/ ستاد خدمات سفر و گردشگری شهر میبد برای استقبال از نوروز و مسافران در شهرداری تشکیل می‌شود

علیرضا نقوي شهردار منتخب ميبد شب گذشته با حضور در كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر ميبد با اعضا و حاضران در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، علیرضا نقوي شهردار منتخب ميبد شب گذشته با حضور در كميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر ميبد با اعضا و حاضران در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.
وي با بيان اينكه منابع شهرداري محدود است و انتظارات زیادی از مجموعه شهرداري وجود دارد افزود:‌ اهداف و برنامه ها شهري بايد اولويت بندي شود.
شهردار منتخب ميبد با بيان اينكه چندماهي تا پايان سال و سفرهاي نوروزي باقي نمانده است گفت: ستاد نوروزي در دو بخش شهری و شهرستاني تشكيل مي شود. كه ستاد شهرستانی به ریاست فرماندار محترم اداره مي شود و ستاد شهري به همت پرسنل شهرداری تشكيل مي گردد و باتوجه به اينكه ميبد شهر جهاني زيلو است باید شعار مناسبی را انتخاب كنيم تا به عنوان برند جهاني مطرح شود. البته باید دقت کنیم که از دیگر هنرها و صنایع دستی و آثار تاریخی این کهن دیار غافل نشویم.
نقوي شهردار منتخب ميبد با اشاره به اينكه در رابطه با ستاد خدمات سفر و گردشگری به زودي كميته‌هايي را در شهرداري تشكيل مي دهيم خاطرنشان ساخت: كميته‌های اطلاع‌رسانی، فرهنگی، خدمات و پشتیبانی، انتظامی، حمل و نقل و ترافیک، زیباسازی و فضای شهری، ایمنی و حوادث و... براي ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزي تشكيل و شرح وظايف هركدام از كميته ها مشخص مي شود.
وي با بيان اينكه مسافراني كه در ميبد اسكان مي يابند بايد سفر خوش و خاطره انگيزي برايشان رقم بخورد افزود: برنامه هاي مختلف تفريحي و گردشگري در ايام عيد بايد هم براي همشهريان و هم مسافران نوروزي تدارك ديده شود.
نقوي با بيان اينكه يكي از برنامه‌هایی كه بايد به آن پرداخته و اجرايي كرد پروژه شهر گردشگر است تصريح كرد: در شهر گردشگر ماموریت‌ها و مسئولیت‌هایی به عهده نهادها و شهروندان است.اقدامات اجرایی در مدیریت گردشگری شهری اعم از شناسایی و طبقه‌بندی منابع عرضه در شهر، حوزه‌های پیرامونی، آموزش نیروی انسانی برای ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای، آموزش شهروندان برای پذیرش گردشگران، معرفی محصولات بومی، اجرای برنامه‌های فرهنگی، تامین امنیت گردشگران، تورهای شهری و حومه‌ای، ایجاد زیرساخت‌ها و افزایش سهم مردم  محلی در ارائه خدمات برخی از شاخص‌های مدنظر است.
شهردار منتخب ميبد عنوان کرد: گروهی از مخاطب ما گردشگراني هستند كه اولين بار به ميبد مي آيند. ما بايد تا آینده‌ای نه چندان دور اقداماتي كه انجام مي دهيم، باعث شويم كه ميبد يك مسير گذري نباشد، بلكه به مقصد اصلی گردشگري تبديل شود و مسافران در ميبد اقامت چند روزه‌ای داشته باشند.
نقوي از برگزاري برنامه هاي گوناگون فرهنگي در ايام عيد براي مسافران و همشهريان خبر داد و تاكيد كرد: امسال سيما و منظر شهريمان بايد تغيير اساسي كند و حضور نوروز و بهار در میبد ملموس باشد.
وي همچنين با بيان اينكه براي لحظه سال تحويل نيز شهرداري بايد وي‍ژه برنامه هايي را داشته باشد گفت: ميبد يك شهر مذهبي تاریخی است و باید به حساسیت‌ها و رعایت شرع و عُرف توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
وی همچنين با بيان اينكه امسال فجر فاطمي را در پيش رو داريم افزود: باید تبلیغات شهری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایام دهه فاطمیه(س) نیز مدنظر قرار گیرد.
نقوي در اين جلسه با اشاره به اينكه در بحث فرهنگي كارهاي مختلفي را بايد در سطح شهر انجام دهيم تا بتوانيم بر بسياري از معضلات شهري غلبه كنيم افزود: در حوزه آموزش فرهنگ شهروندی که در حقیقت آموزه‌های اسلامی ایرانی در حقوق شهروندان نسبت به یکدیگر و شهرشان است، در سال آینده توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.
نقوی در پايان تاكيد كرد: بنده جلسات مختلفي را با اصحاب رسانه خواهم داشت و از فرصت رسانه ايي شهرستان در جهت انعکاس اخبار و برنامه‌ها استفاده خواهیم کرد چرا که معتقدیم خبرنگار چشمان بیدار و منتقدان منصفی جهت اصلاح و حل مشکلات هستند


نقوی شهردار منتخب میبد در دیدار با فرماندار:

نوروز98، نوروزی متفاوت برای همشهریان و گردشگران خواهد بود/ تمام شهروندان باید از خدمات شهرداری بصورت عدالت محور بهرمند شوند

صبح امروز علیرضا نقوی با حضور در دفتر فرماندار میبد از نزدیک با وی دیدار و پیرامون موضوعات مختلف صحبت کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، شهر جهانی زیلو، صبح امروز علیرضا نقوی  با حضور در دفتر فرماندار میبد از نزدیک با وی دیدار و پیرامون موضوعات مختلف صحبت کرد.

فلاح فرماندار ضمن خیرمقدم به شهردار منتخب، از پذیرش این مسئولیت سنگین قدردانی و برای ایشان در اجرای اهداف و برنامه هایشان آرزوی موفقیت نمود و افزود: امیدوارم بتوانیم از پتانسیل و تجربه کاری  شما در شهرداری اصفهان به نحو احسن برای توسعه همه جانبه شهر میبد استفاده کنیم.

در این دیدار نقوی شهردار منتخب ضمن تشکر از اعتماد شورای شهر و مسئولین شهری  میبد خاطرنشان ساخت: از زمانی که بعنوان شهردار میبد انتخاب شده ام، خود را شهروند میبدی می دانم و نسبت به حل مشکلات و مسائل میبد احساس مسئولیت و تعصب می کنم.

وی اضافه نمود: باید اعتماد مردم به عملکرد شهرداری تقویت گردد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

شهردار منتخب در ادامه عنوان کرد: یکی از پاکترین راه های درآمد پایدار، توسعه صنعت گردشگری است و شهر میبد باید به مقصد اصلی گردشگران تبدیل شود.

وی تاکید کرد: میبد از فرصت ایجاد شده بعنوان شهر جهانی زیلو حداکثر استفاده را خواهد برد و معرفی جدیدی از این شهر را در عرصه جذب گردشگران داخلی و خارجی خواهیم داشت.

نقوی یکی از برنامه های خود را تعامل پویا و سازنده با مسئولین ادارات شهرستان و استان عنوان نمود و افزود: ما علاوه بر برنامه های جاری و وظایف ذاتی شهرداری، در کنار مسئولین شهری نسبت به تهیه و تدوین و اجرای سند توسعه 1404 میبد اقدام می کنیم.

شهردار منتخب، استفاده عدالت محور از خدمات شهرداری برای تمام شهروندان را یکی از اولویت های کاری خود اعلام نمود و گفت: دیدارهای مردمی و شنیدن مشکلات شهروندان و بررسی آنها، جزء حقوق شهروندی است و باید تمام شهروندان از خدمات شهرداری بصورت عدالت محور بهره مند شوند.

در انتها نقوی با توجه به در پیش بودن نوروز 98، تاکید کرد: امسال در کنار همکارانم در شهرداری میبد تلاش می کنیم تا نوروزی متفاوت برای همشهریان و گردشگردان داخلی و خارجی داشته باشیم.

 «علی رضا نقوی» شهردار میبد شد

در جلسه ای که با حضور ۶ تن از اعضا برگزار شد، با ۴ رای علی رضا نقوی به عنوان شهردار جدید میبد معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، در جلسه ای که با حضور ۶ تن از اعضا برگزار شد، با ۴ رای علی رضا نقوی به عنوان شهردار جدید میبد معرفی شد.

گفتنی است علیرضا نقوی قبل از کسب این رای اعتماد، از سال 80 در شهرداری اصفهان در سمت های متعدد از جمله رئیس امور ارتباط با اصحاب فرهنگ و هنر شهرداری اصفهان، دبیر و مدیر دبیرخانه شورای اسلامی شهرستان اصفهان، مدیر کارگروه فرهنگی اجتماعی سند راهبرد توسعه شهر بهارستان(CDS)، رئیس کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر بهارستان (دوره سوم)، مشاور برنامه ریزی شورای اسلامی شهرستان اصفهان و… از تاریخ دی ماه 96 شهردار انارک نائین را در کارنامه خود داشته است.گزارش تصویری

حضور شهرداران استان تهران و مدیران حوزه معاونت امور عمرانی استانداری تهران در میبد

روزگذشته شهرداری میبد میزبان بیش از 40 نفر از شهرداران استان تهران و مدیران حوزه معاونت امور عمرانی استانداری تهران بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، روزگذشته شهرداری میبد میزبان بیش از 40 نفر از شهرداران استان تهران و مدیران حوزه معاونت امور عمرانی استانداری تهران بود.

میهمانان در این دیدار از نزدیک با ظرفیتها و پتانسیل های فرهنگی، تاریخی و گردشگری شهر میبد آشنا شدند.


نمایش 1 - 5 از 822 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 165