با حضور استاندار یزد، عملیات عمرانی مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد آغاز شد

دکتر طالبی : زنده نگه داشتن وجوه هویتی هرشهر ، پیوند دهنده انسانها به یکدیگر خواهد بود و درجهت ایجاد اسباب نشاط اجتماعی شهروندان و ارتقاء روحیه ی اجتماعی با احداث این مجموعه فرهنگی رقم خواهد خورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، با حضور دکتر طالبی استاندار یزد،دکتر دهقانی نماینده مردم  میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی، فلاح فرماندار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و مسئولین ادارات ، درروز 5شنبه 19دیماه98 ساعت 12 درسالن آمفی تئاتر شورای اسلامی شهر میبد  طی آیینی، عملیات ساخت مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد برگزار گردید.

در این مراسم دکتر طالبی استاندار یزد در این مراسم طی سخنانی با تاکید بر اینکه شهرداری می بایست در راه و جایگاه اصلی اجتماعی خود قرار گیرد، توجه به هویت شهر و صیانت از آن از اصلی ترین وظایف شهرداری ها قلمداد نمود.

وی در ادامه افزود ، زنده نگه داشتن وجوه هویتی هرشهر پیوند دهنده انسانها به یکدیگر خواهد بود و درجهت ایجاد اسباب نشاط اجتماعی شهروندان و ارتقاء روحیه ی اجتماعی با احداث این مجموعه فرهنگی رقم خواهد خورد.

حسینعلی فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد: ضمن خیر مقدم بابیان اینکه شهر میبد با وسعت زیاد وتعدد محلات بهم پیوند خورده با این درآمد سرانه پایین، خدمت رسانی را بسیار سخت نموده است وی افزود: برخی از ادارات دولتی به شهرداری بدهکار می باشند و می بایست در جهت عمران شهری کمک نمایند.

علیرضا نقوی در خصوص عملیات بازسازی و بازآفرینی مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد گفت: بازآفرینی مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد در چهار فاز می باشد که فاز اول آن شامل عملیات زیرسازی، آسفالت، نصب آلاچیق، کف فرش مسیر تردد، روشنایی، رنگ آمیزی تیربرق و... پارک غدیر است که تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

 

شهردار میبد در ادامه افزود: با توجه به ضرورت وجود بوستان و فضای سبز شهری جهت استفاده شهروندان، این شهرداری یکی از طرح های عمرانی سال 1399 آماده سازی پردیس فرهنگ و هنر در بام میبد شامل باغ زیلو، باغ سفال و گذر تاریخ و تمدن در دستور کار خود قرار داده است.

 

در پایان این جلسه از طرح آغاز پروژه ی "میبد شهر جهانی نگاره‌ها" و بعنوان شعار سال 1399 و همچنین از پالت رنگ شهر میبد رونمایی گردید.نوبت اول

آگهی مزایده عمومی واگذاری کشتارگاه دام میبد

شهرداری میبد در نظر دارد نسبت به واگذاری مدیریت وبهره برداری کشتارگاه دام واقع در بلوار خرمشهر به مدت یکسال و از طریق مزایده عمومي اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر جهانی زیلو، شهرداري میبد در نظر دارد باتوجه به مصوبه شماره 1071 مورخ 14دیماه98 شورای اسلامی محترم شهرمیبد نسبت به واگذاری مدیریت و بهره‌برداری کشتارگاه دام واقع در بلوار خرمشهر به مدت یکسال و از طریق مزایده عمومي اقدام نماید. متقاضيان مي‌توانند با در نظر گرفتن مراتب ذيل در مزایده شركت نمايند.

1–موضوع مزایده واگذاری مدیریت وبهره برداری کشتارگاه دام واقع در بلوار خرمشهر می باشد. 2-نوع ومبلغ تضمین شرکت در مزایده ضمانت نامه بانکی به مبلغ36/000/000ریال ویا فیش پرداخت نقدی به حساب سپرده شماره 2096010500 بانک تجارت به نام شهرداری میبد می باشد. 3- زمان دریافت اسنادازتاریخ نشرآگهی تاپایان وقت اداری روزسه شنبه مورخ98/10/24و مبلغ خرید اسناد 200/000 ريال به صورت واریز نقدی به حساب شماره 2027120000 بانک تجارت به نام شهرداری میبد 4-محل دریافت اسناد پایین همین صفحه و  یا به صورت حضوری درمحل واحد قراردادهای شهرداری واقع در بلوار بسیج - میدان شهرداری – شهرداری میبد و محل تحویل پیشنهادات دبیرخانه شهرداری میبد میباشد. 5- مهلت تحویل پیشنهادات تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 98/11/6می باشد.6- تاریخ ومحل بازگشایی پیشنهادها روزدوشنبه مورخ98/11/7 ساعت9صبح در محل شهرداری میبد می باشد.7- هزینه نشرآگهی های مزایده  وکارشناسی به عهده برنده مزایده می باشد. 8- شهرداری در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.9-در صورتی که برندگان اول ودوم و سوم مزایده حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتیب ضبط خواهد شد.10- سایر اطلاعات وجزئیات در اسناد مزایده مندرج می باشد.

 

 شهردار میبد

علیرضا نقوی

 

فرم منع مداخله وبرگ پیشنهاد قیمت

قرارداد کشتارگاه 98

آگهی مزایده عمومی کشتارگاهمیدانی جدید الاحداث بنام سردار

در جلسه کمیته نام گذاری میدانی بنام شهید سردارسلیمانی مزین گردید

علیرضا آزادمنش رئیس کمیته نام گذاری شهر میبد : با توجه به قرارگیری این میدان در مسیر ترانزیتی شما ل و جنوب و همجواری با سپاه پاسداران شهرستان و مجتمع اداری میبد با نظر مثبت اعضا به تصویب رسید .

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد در شامگاه مورخ 16/10/98جلسه کمیته نام گذاری با حضور اعضای کمیته ، نمایندگان سپاه پاسداران و اصحاب رسانه در دفتر شهردار برگزار گردید .

در ابتدای جلسه آزادمنش رئیس کمیته نام گذاری با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی و رشادت ها و عزت آفرینی های وی برای ملت ایران و کل منطقه در جهت اشاعه فرهنگ ایثار و الگو پذیری از اخلاق و منش وی پس از بحث و تبادل نظر با اکثریت آرا میدان در شرف احداث واقع در بزرگراه شهید مدرس و خیابان 12دی به نام شهید سردار سلیمانی نام گذاری شد .

همچنین علیرضا آزادمنش رئیس کمیته نام گذاری شهر میبد با اعلام این خبر افزود:  با توجه به قرارگیری این میدان در مسیر ترانزیتی شما ل و جنوب و همجواری با سپاه پاسداران شهرستان و مجتمع اداری میبد با نظر مثبت اعضا به تصویب رسید  .

 فوت یکی از کارکنان فضای سبز بر اثر عارضه قلبی

به گزارش روابط عمومی وی حین انجام وظیفه دچار عارضه قلبی شده و بلافاصله طی تماس با اورژانس میبد به بیمارستان منتقل و متاسفانه علی رغم تلاش کادر درمانی در حدود ساعت 24 لبیک گوی دعوت حق شده است.

به نام

به اطلاع شهروندان ارجمند می رساند شب گذشته مرحوم مهدی یکه مرد نیروی شرکتی فضای سبز شهرداری میبد در ساعت 22 روز یکشنبه 15دی ماه98 در حین انجام وظیفه در محل پارک بهاران دچار عارضه قلبی شده و بلافاصله طی تماس با اورژانس میبد به بیمارستان منتقل و متاسفانه علی رغم تلاش کادر درمانی در حدود ساعت 24 لبیک گوی دعوت حق شده است.

شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد این ضایعه جانگداز را به خانواده آن مرحوم تسلیت و از خداوند متعال صبر ، اجر و شکیبایی و برای آن عزیز سفرکرده غفران و رحمت الهی را خواهان است.

روابط عمومی شهرداری میبدسردار سلیمانی نه یک فرمانده نظامی بلکه یک فرمانده دیپلماتیک بود

نامگذاری یکی از میادین و معابر شهر به نام سردار رشید اسلام

شهردار میبد : به دلیل درخواست های زیاد مردمی ، یکی از معابر و میادین شهر به نام این شهید بزرگوار نامگذاری می شود و تا قبل از اربعین شهید سلیمانی المان میدان نیز رونمایی شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد: صبح امروز مهندس نقوی شهردار میبد به همراه جمعی از اعضای شورای شهر و معاونین خود جهت عرض تسلیت به دیدار سرهنگ بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد رفت.

وی در ابتدای این دیدار گفت: بنده به نوبه خودم به عنوان یکی از خدمتگزاران مجموعه شهری این ضایعه جبران ناپذیر را تسلیت عرض می کنم.

شهردار میبد با اعلام آمادگی مجموعه شهرداری و شورا برای هرگونه اقدامی جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن گرامیداشت سردار بزرگ اسلام خاطرنشان ساخت: از روز گذشته تعداد زیادی از شهروندان با بنده تماس گرفتند تا یکی از میادین و معابر شهری به نام این سردار سرافراز ایران نامگذاری شود.

وی اضافه نمود: به علت درخواست های زیاد مردمی در این زمینه، مجموعه مدیریت شهری دوشنبه همین هفته به صورت فوق العاده جلسه کمیته نامگذاری را برگزار خواهد کرد تا یکی از معابر و میادین شهر به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شود و تا قبل از اربعین شهید سلیمانی المان میدان نیز رونمایی شود.

مهندس نقوی با تاکید بر اینکه شهادت سپهبد سلیمانی ضربه خیلی سهمگینی برای کشور و مردم ما بود تصریح کرد: دشمنان ما باید بدانند که هموطنان ما در هرکجای دنیا باشند و دل در گرو اسلام و ایران داشته باشند، برای خودشان یک قاسم سلیمانی و شهید حججی بالقوه هستند.

وی اضافه نمود: این تسلیتی که ما خدمت شما رسیدیم عرض کنیم در حقیقت تسلیت به مقام معظم رهبری، همه شهروندان و خود ما هم هست. چرا که همه با هم داغدار شدیم.

شهردار میبد با بیان اینکه همانطور که در پیام مقام  معظم رهبری عنوان شده است که آمریکا باید منتظر انتقام سخت باشند، ان شاء ا... این انتقام سخت را ببینند و ببینند ما به خونخواهی خون هایی که در راه  اسلام و ایمان مان می رود گذشت نمی کنیم گفت: همه آماده هستیم با تمام وجود، جان و مال هستی مان برای حفظ مرزهای کشورمان فدا کنیم.

مهندس نقوی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی در سوریه، لبنان و عراق نه یک فرمانده نظامی بلکه یک فرمانده دیپلماتیک بود. اگر دقت کنید در جلساتی که بشر اسد با طرف های خودشان داشتند بعضا در کنار بشار اسد، سردار سلیمانی نشسته بود و این نشان از دیپلماسی قوی است که ایشان داشتند و افتخاری برای ما ایرانی ها بودند.

وی در پایان این دیدار گفت: ان شاء ا... خداوند در آستانه دهه فاطمیه این شهید و سردار رشید اسلام را با حضرت زهرا محشور کنند. و ما هم بتوانیم مورد شفاعت ایشان و همه شهدای اسلام قرار بگیریم.

همچنین در این  دیدار هدایی نایب رییس شورای اسلامی ضمن تسلیت و تبریک شهادت حاج قاسم سلیمانی به فرماندهی سپاه میبد آمادگی شورای اسلامی شهر میبد را در برگزاری مراسم باشکوه یادمان این شهید فقید اعلام نمود.


نمایش 1 - 5 از 947 نتیجه
تعداد در هر صفحه 5
از 190
« بازگشت

نامگذاری معابر