Skip to Content

علیرضا نقوی (شهردارمیبد)
سامانه پیام کوتاه ۵۰۰۰۲۴۹۳۰۲
  کانال اطلاع‌رسانی شهرداری میبد

به نظر شما کدامیک از مکان‌های زیر برای ساختمان جدید شهرداری میبد مناسب‌تر است؟

با حضور استاندار یزد، عملیات عمرانی مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد آغاز شد

دکتر طالبی : زنده نگه داشتن وجوه هویتی هرشهر ، پیوند دهنده انسانها به یکدیگر خواهد بود و درجهت ایجاد اسباب نشاط اجتماعی شهروندان و ارتقاء روحیه ی اجتماعی با احداث این مجموعه فرهنگی رقم خواهد خورد.

آگهی مزایده عمومی واگذاری کشتارگاه دام میبد

شهرداری میبد در نظر دارد نسبت به واگذاری مدیریت وبهره برداری کشتارگاه دام واقع در بلوار خرمشهر به مدت یکسال و از طریق مزایده عمومي اقدام نماید.

در جلسه کمیته نام گذاری میدانی بنام شهید سردارسلیمانی مزین گردید

علیرضا آزادمنش رئیس کمیته نام گذاری شهر میبد : با توجه به قرارگیری این میدان در مسیر ترانزیتی شما ل و جنوب و همجواری با سپاه پاسداران شهرستان و مجتمع اداری میبد با نظر مثبت اعضا به تصویب رسید .

فوت یکی از کارکنان فضای سبز بر اثر عارضه قلبی

به گزارش روابط عمومی وی حین انجام وظیفه دچار عارضه قلبی شده و بلافاصله طی تماس با اورژانس میبد به بیمارستان منتقل و متاسفانه علی رغم تلاش کادر درمانی در حدود ساعت 24 لبیک گوی دعوت حق شده است.

نامگذاری یکی از میادین و معابر شهر به نام سردار رشید اسلام

شهردار میبد : به دلیل درخواست های زیاد مردمی ، یکی از معابر و میادین شهر به نام این شهید بزرگوار نامگذاری می شود و تا قبل از اربعین شهید سلیمانی المان میدان نیز رونمایی شود.

پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر و شهردار میبد به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی

سرداري سرافراز كه پرچم پر افتخار رشادت‌هاي او بر تارك پر آوازه جهاد و شهادت در عرصه مقاومت اسلامي جاودانه در اهتزاز خواهد بود و تاريخ اين ديار عزت‌مندي را از او به يادگار خواهد داشت.
نمایش 1 - 6 از 947 نتیجه
تعداد در هر صفحه 6
از 158