Skip to Content

پروژه پیاده‌روسازی خیابان 22 بهمن میبد به پایان رسید / اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در اولویت اول شهرداری میبد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد پروژه نیمه‌تمام پیاده‌روسازی خیابان 22 بهمن به بهره‌برداری رسید.

ابلاغ حکم معاون عمرانی شهردار میبد / مشاور افتخاری جوان شهردار نیز معرفی شد

آقای هدائی شهردار میبد طی حکمی در جلسه دیروز مورخ 92/8/27 معاون عمرانی و مشاور جوان خود را اعلام کرد.

733 کامیون

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد از ابتدای شروع به کار شهردار جدید تاکنون 733 سرویس، توسط کامیون‌های واحد خدمات شهری شهرداری میبد در سطح شهر اقدام به شن‌ریزی و یا جمع‌آوری خاک و نخاله‌های ساختمانی...

برگزاری جلسه فوق‌العاده با مشاور طرح تفصیلی شهر میبد/ اولین گام شهردار جدید میبد در جهت حل ریشه ای ساخت و ساز در این شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد اولین جلسه مشترک میان مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور شاران (شرکت مشاور طرح تفصیلی شهر میبد) و دیگر کارشناسان این شرکت با شهردار میبد در دفتر کار ایشان برگزار شد.

بازدید سر زده شهردار میبد و عملیات رفت و روب فضای سبز

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد صبح امروز آقای هدائی به صورت سرزده به بلوار شهید مطهری(ره) رفت و از نزدیک از روند اجرای طرح پاک‌سازی و رفت و روب این بلوار بازدید نمود.

گزارش تصویری از شرکت شهردار میبد به همراه فرماندار،رئیس شواری اسلامی شهر و دیگر مسئولین شهرستان میبد در مراسم عزاداری ابا عبدالله‌الحسین(ع)

گزارش تصویری از شرکت شهردار میبد به همراه فرماندار،رئیس شواری اسلامی شهر،فرمانده سپاه، فرمانده نیروی اتظامی، دفتر امام جمعه محترم و دیگر مسئولین شهرستان میبد در عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع)
نمایش 859 - 864 از 893 نتیجه
تعداد در هر صفحه 6
از 149