Skip to Content
« بازگشت

پیام تبریک


پیام تبریک

پیام تبریک شهردار و رییس شورای شهر میبد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

درهای آسمان گشوده شد و آفتاب برسر زمین فرشته ها فرود آمد و یاد رسول خدا (ص) باچهره و خلق نیکوی او ، در دل ها زنده شد.

خانه حسین (ع) در مدینه درخشید و مسافر آسمانی آن ، قدم در جهان خاکی نهاد .علی نام داشت و نام علی(ع) را با حماسه اش زنده کرد. آری علی اکبر حسین و رشادت هایش در دشت کربلا.

جوانان ، بسان درّ گرانبهایی هستند که مروارید وجودشان به صیقل پشتکار و ممارست به کار و تلاش پر فروغ و تابناک، فضایی مشحون از نشاط وشادابی و امید را به ارمغان می آورند و ناگفته پیداست ، برخورداری و کامیابی از این ظرفیت مغتنم، یکی از شاخصه توسعه یافتگی محسوب می شود.

به گواه همگان، تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی در پیروزی، افتخار آفرینی های رشادت طلبانه جوانان در هشت سال دفاع مقدس ازکیان و ناموس این سرزمین و در دفاع از حریم حرم اهل بیت (ع) و چه استواردر عهد و پیمان برسر آرمان های الهی خویش ، آوای خوش عزت و افتخار را بر فراز قله های بصیرت و معنویت برا جامعه بشری به صدا در آورده است.

دانش بشری در عرصه های گوناگون به ویژه در حوزه فناوری های نوین و کسب مدال های خوش رنگ در آوردگاه های مختلف ورزشی، هم اکنون به دست دانشمندان جوان و ساعی ایران اسلامی و ورزشکاران با غیرت و همت به دست آمده است که تحسین همگان، حتی دشمنان قسم خورده نظام را ، بارها و بارها برانگیخته است وبسیار مفتخریم که سهم جوانان شهرستان میبد از این افتخارآفرینی ها، بسیار درخشان وقابل توجه بوده است و این امید می رود که با نگاه ویژه مسئولان ، بستر اشتغال ، معیشت، ازدواج، مسکن و انتظارات و مطالبات به حق آنان برای فراهم سازی توانمندی و شکوفا سازی استعدادهای ناب شان بیش از پیش فراهم آید.

ضمن تبریک سال روز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و گرامی داشت روزجوان، موفقیت ، سربلندی و بهروزی جوانان  و نوجوانان ایران اسلامی در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند بزرگ خواهانیم

 

حسین علی فلاح                                                        علیرضا نقوی

رییس شورای شهرمیبد                                               شهردار میبد