Skip to Content
« بازگشت

سکان شهر جهانی زیلو، در دستتان علیرضا نقوی


صبح امروز روي داد:

سکان شهر جهانی زیلو، در دستتان علیرضا نقوی

صبح امروز عليرضا نقوي به عنوان شهردار ميبد كار خود را شروع كرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، شهر جهانی زیلو؛ آیین آغاز به کار علیرضا نقوی شهردار میبد با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر ميبد، مدیران و پرسنل شهرداري در سالن اجتماعات شهرداري ميبد برگزار شد.

نقوی ضمن تشکر از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر میبد و انتخاب وی بعنوان شهردار افزود: خدا را شاكر هستم كه اين توفيق به اینجانب داده شده است تا در مقطعي از زندگي و كار حرفه ای خود خدمتگزار مردم شهرتاريخي ميبد باشم.

شهردار ميبد با اشاره به اينكه در حال حاضر بيش از 200 وظيفه و خدمت به صورت مستقيم و غيرمستقيم بر عهده شهرداري هاست تصريح كرد: در دنياي امروز شهرداري ها از يك نهاد خدمتگزار در حوزه خدمات شهري به يك نهاد اجتماعي؛ فرهنگ ساز و تأثيرگذار تبديل شده اند.

وي ادامه داد: هر فعاليتي چه در زمينه فني- عمراني و مبلمان شهري و شهرسازي و معماري در شهرداري ها انجام مي دهيم بايد پيوست فرهنگي داشته باشد.

در ادامه نقوي افزود: اولين اولويت كاري شهرداري در فرصت محدود پیش روی تا آغاز سال جديد، بحث آماده سازي ‌شهر جهاني ميبد براي سال جديد و نوروز 98 است و در بخش هاي سيما و منظر شهري، مبلمان شهري، فضا سازي و فضاي سبز بايد كار اساسي انجام دهيم.

شهردار ميبد در خصوص تقاضای شهروندان در مورد آسفالت معابر گفت: هزار تن قير كه با پیگیری نماینده محترم به شهرستان اختصاص يافته است باید پیگیر دريافت آن باشیم تا بتوانيم درخواست همشهريان بابت آسفالت  معابر را به انجام برسانیم.

نقوي در ادامه با بيان اينكه مجموعه شهرداري بايد بتواند اعتمادي كه بين ادارات و مردم است را تقويت كند بیان نمود: شهرداري در انجام وظايفش بايد با ادارات و نهادهای مربوطه تعامل مطلوب داشته باشد. زیرا تعامل مستمر با ادارات می تواند مشكلات مردم را به راحتی حل كند.

وي در ادامه با اشاره به اينكه سرمايه شهرداري ها نيروها و مديراني هستند كه در آن كار مي كنند گفت: با كمك هم بايد نام و شأن شهر جهانی میبد را حفظ کنیم.

لازم به ذكر است علیرضا نقوي شهردار ميبد از خدمات محمود اسد زاده شهردار سابق ميبد و همچنين زحمات محمدرضا نصيري پور سرپرست شهرداري ميبد در اين جلسه تقدير و تشكر كرد.


اطلاعیه عمومی

درخصوص اراضی شهرک آیت الله حائری میبدی (اراضی روستای کاظم آباد)

مسئولیت اداره شهری سالم و قوی بسیار مهم و حائز اهمیت است

رئیس حوزه های علمیه کشور در بازدید از شهرداری میبد: شهرداری یکی از ادارات مهم در یک شهرستان است و مسئولیت واداره یک شهرسالم وقدرتمند بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و شهرقوی نیازمند یک شهرداری قوی است

در سفر به نائین اتفاق افتاد

شهردار میبد با نامگذاری خیابانی در شهر نایین به نام« رشیدالدین میبدی» پیمان خواهرخواندگی این دو شهر را محکم‌تر دانست

آگهی مناقصه عمومی

به گزارش روابط عمومی شهر جهانی زیلو ، شهرداری میبد قصد دارد تا نیروهای انسانی مورد نیاز خود را از طریق مناقصه عمومي و به صورت عقد قرارداد تامین نماید. آگهی مناقصه عمومی ...

پیام تبریک

پیام تبریک شهردار و رییس شورای شهر میبد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

استعلام بهای آزمایش پروژه های عمرانی

این شهرداری در نظر دارد جهت کنترل کیفی پروژه های عمرانی از خدمات آزمایشگاهی به شرح ذیل در طول شمسی یکسال استفاده نماید.
نمایش 1 - 6 از 893 نتیجه
تعداد در هر صفحه 6
از 149