Asset Publisher

پیام شهردار به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

محمود اسدزاده شهردار میبد طی پیامی ۱۴ تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک و تهنیت گفت.

عیادت شهردار از دو نفر از پرسنل این شهرداری

با توجه به حوادث و مشکلات پیش آمده برای دو نفر از پرسنل این شهرداری، اسدزاده شهردار میبد با عیادت از آنها، از نزدیک در جریان رفع مشکل و شرایط درمان و بهبودی حاصل شده آنها قرار گرفت.

فراخوان آثار حجمی و نوری میادین شهر میبد

واحد زیباسازی این شهرداری درنظر دارد طی اعلام فراخوان در خصوص آثار حجمی و نوری میادین شهر میبد، از هنرمندان در عرصه معماری، طراحی صنعتی، مجسمه سازی و هنرهای تجسمی(گرافیک ، نقاشی) دعوت به همکاری...

امکان پرداخت اینترنتی عوارض خودرو از طریق درگاه الکترونیک شهرداری میبد مهیا شد

با آماده شدن زیرساخت های پرداخت اینترنتی با هدف رفاه حال شهروندان، پرداخت عوارض خودرو از درگاه الکترونیک شهرداری میبد امکانپذیر می باشد.

پیام تقدیر شهردار میبد از خدمات رییس سابق دادگستری میبد

اسدزاده شهردار میبد طی پیامی از زحمات دکتر دهقانی ریاست سابق دادگستری میبد تقدیر و تشکر نمود

عملیات آزادسازی و زیرسازی بلوار شهید حسینی نسب

با توجه به درخواست شهروندان مبنی بر بهسازی مسیر بلوار شهید حسینی نسب، عملیات آزادسازی و زیرسازی این مسیر در دستورکار قرار گرفت.

پیوندهای پایین صفحه

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری سامانه مدیریت شهری سامانه شهرسازی پیگیری مکاتبات ...

شهردار میبد درگذشت سیدسعید آبیاری را تسلیت گفت

سید سعید آبیاری شیفته دنیای خاکی نبود، او شیفته عمران و آبادانی شهرش بود، او میدانست اگر در عبور از این گذرگاه دنیا به همنوعان خود خدمت نکند سهمی از زندگی جاوید را نخواهد داشت

پیام تسلیت شهردار در پی درگذشت آیت الله حجتی رکن آبادی

خبر درگذشت روحانی وارسته حضرت آیت الله شیخ حسن حجتی رکن آبادی را که عمر گرانبهای خود را صرف تهذیب نفس ، خدمت به دین و ترویج فرهنگ اسلامی نمود، موجب تأثر و تألم فراوان گردید.

حضور شهردار و اعضای شورای شهر در جمع صمیمی کودکان موسسه حدیث مهر مادری+ گزارش تصویری

شب گذشته اسدزاده شهردار میبد و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور در مرکز حدیث مهر مادری، میهمان جمع صمیمی پسران و دختران این مرکز بودند.

جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در پارک بهاران برگزار شد

مراسم جشنی به مناسبت میلاد با سعادت دومین اختر تابناک سپر امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) در پارک بزرگ بهاران میبد برگزار شد.

حضور شهردار و اعضای شورای شهر در جمع صمیمی کودکان مرکز سایبان دریا+ گزارش تصویری

شب گذشته به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) اسدزاده شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان با حضور در مرکز سایبان دریا در جمع صمیمی دختران این مرکز بودند.