الاسيت ببليشر

به مناسبت هفته کرامت

عملیات بهسازی و بازآفرینی معابر شهری با اعتباری بالغ بر104 میلیارد ریال در میبد کلید خورد،هفت پروژه عمرانی همزمان در محلات مختلف میبد آغاز شده است.

پیام تبریک شهردار میبد به مناسبت انتصاب حضرت آیت الله اعرافی

مهندس نقوی شهردار میبد در پیامی انتصاب حضرت آیت‌الله اعرافی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان عضو شورای نگهبان را تبریک گفت.

شهرداران قبلی

شهرداران قبلی ردیف  نام و نام خانوادگی تاریخ انتصاب میزان سوابق اجرایی در سمت شهردار ...

آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش نشانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir مراجعه فرمایید.

همایش" شهرجهانی زیلو میهمان نصف جهان"

شهردار میبد در همایش شهرجهانی میبد،مهمان نصف جهان: با حفظ ارزش‌ها، فرهنگ میبد هنر و صنعت خود را به جهانیان معرفی می‌کنیم

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی

به مناسبت بیست خرداد روز جهانی صنایع دستی از زحمات جناب آقای نقوی شهردار شهر جهانی زیلو در حوزه صنایع دستی وگردشگری تقدیر بعمل آمد.

آگهی مناقصه عمومی نوبت اول

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر زیلو ، شهرداری میبد در نظر دارد جهت آسفالت معابر محلات محمود آباد، شاه جهان آباد، جنوب ده آباد ومهرجرد مناقصه ی عمومی را برگزار نماید.

نماز عید فطر در میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد نماز عید سعید فطر همزمان با سراسر کشوربا حضور گسترده و پرشور مردم میبد پس از مراسم دعای پر فیض ندبه و همچنین همخوانی و تواشیح گروه های نورالبیان و مشکات به امامت...

عید سعید فطر بر عاشقان مبارک باد

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صد شکر این آمد و صدحیف که آن رفت

سالگرد عروج ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب تسلیت باد

گزیده ای از وصیت نامه امام خمینی (ره) به مناسبت سالگرد عروج آن رهبر کبیر فرزانه انقلاب اسلامی ایران

گزارش تصویری از حماسه روز قدس در میبد

گوشه ای کوچک از حماسه دیگر از تاریخ کهن شهر میبد که با حضور آحاد امت اسلامی و همشهریان عزیز، به ویژه مدیران و مسئولین عزیز ادارات و نهادهای شهرستان میبد ، در آخرین جمعه ماه پر برکت رمضان رقم خورد.

جشن گلریزان در پارک بهاران میبد

جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان شهرستان میبد به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و ستاد دیه استان یزد با اجرای هنرمندان مطرح کشور که با پخش مستقیم از شبکه استانی یزد همراه بود شب گذشته در پارک...

پیام شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد

ضمن دعوت از آحاد امت اسلامی و همشهریان عزیز، به ویژه مدیران و مسئولین عزیز ادارات و نهادهای شهرستان میبد ، شهردار و ریاست شورای محترم شهر میبد بمناسب روز جهانی قدس پیامی مشترک تنظیم نمودند.

شهادت شفیع شیعیان و مولای متقیان، علی علیه السلام تسلیت باد

روابط عمومی شهرداری میبد شهادت شفیع شیعیان و مولای متقیان، علی علیه السلام را تسلیت می گوید و آرزوی قبولی تمامی حاجات و عبادات مومنین را در این شب های پر فیض قدر از خداوند متعال مسئلت دارد.

مسئولیت اداره شهری سالم و قوی بسیار مهم و حائز اهمیت است

رئیس حوزه های علمیه کشور در بازدید از شهرداری میبد: شهرداری یکی از ادارات مهم در یک شهرستان است و مسئولیت واداره یک شهرسالم وقدرتمند بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و شهرقوی نیازمند یک شهرداری قوی است