به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، علیرضا نقوی شهردار و حسینعلی فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد طی پیام مشترکی فرارسیدن سال1400 هجری خورشید را به هموطنان تبریک گفتند متن پیام به شرح ذیل می باشد.

 

یا محول حول و الاحوال

 

بر آمدباد صبح و بوی نوروز
به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال همایون بادت این روز و همه روز

آغاز سده‌ی نو و سال1400 شمسی و تقارن آن با اعیاد شعبانیه و امیدبخشی به ظهور مهدی موعود(عج) را خدمت شهروندان عزیز شهرجهانی میبد تبریک عرض نموده و برای همگان سالی توأم با سلامتی و سرشار از موفقیت را از خداوند متعال آرزومندیم. باشد که در شروع نوبهار دل‌هایمان آکنده از عطر محبت و دوستی گردد.
سال 1399 که سال پایانی فعالیت پنجمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر میبد بود با تمام فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید علی رغم محدودیت‌ها و مسائل به وجود آمده از بیماری کرونا در حوزه مدیریت شهری، توسعه‌ی خدمات و اجرای طرح‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی نقطه‌ی عطفی در تاریخ شهرداری میبد بود. افزایش و تحقق بودجه‌ی شهرداری در این سال با رشد 190 درصد، از رقم 520 میلیارد ریال به 1006 میلیارد ریال با تلاش و همت مجموعه شهرداری و تصویب لوایح کارگشا در شورای اسلامی شهر میبد از توفیقات این سال بود.
در پیام نوروزی 1399 نوید منطقه‌بندی و توزیع عادلانه خدمات را به شما عزیزان اعلام کردیم و اکنون یکسال از موفقیت قابل قبول این طرح عزم خدمت‌گزاران شما در شورا و شهرداری جزم‌تر نموده و ان‌شاءالله در سال 1400 شاهد بلوغ این طرح خواهیم بود. اجرای بهسازی و آسفالت در تمامی محلات و مناطق و ادامه آن در سال 1400، بهبود سیما و منظرشهری و مبلمان، آغاز و پایان فاز 1 مجموعه فرهنگی گردشگری بام میبد، آغاز عملیات عمرانی ارگ شهرداری میبد و ده‌ها پروژه دیگر که در این فرصت کوتاه مجال پرداختن به تمامی این توفیقات و همچنین ناکامی‌ها نیست و به زودی به لطف و مدد الهی گزارش کاملی از فعالیت‌های دوره پنجم مجموعه مدیریت شهری در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.
در سال 1400 شاهد دو اتفاق مهم در عرصه‌ی ملی و شهری هستیم. سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها را در پیش داریم. حضور شهروندان عزیز در این آزمون ملی و تضمین پیشرفت و توفیق ایران و شهرمان خواهدبود.
انتخابات شورای اسلامی شهر در حقیقت انتخاب نمایندگانی برای پیگیری مطالبات، برنامه‌ریزی توسعه همه جانبه، پایدار و رفع مشکلات شهرمان می‌باشد. انتخاب افراد متعهد، متخصص، باتجربه، مدیر و مدبر می‌تواند به پیشرفت بیشتر و سریع‌تر شهر و ایجاد محیطی شایسته برای پرورش نسل آینده‌ساز گام دوم انقلابمان می‌باشد.
موفقیت در این راه، محصول همدلی، تعامل مسئولین و از سوی دیگر تعمیق پیوند آنها با مردم در امر توسعه اجتماعی عمرانی و اقتصادی است.
هرچند که یقین داریم، با انتظارات بحق شهروندان فاصله زیادی داریم ولی با توکل به یکتای هستی‌بخش و همت جهادگونه مسئولین به همراه مشارکت و پیگیری مستمر شهروندان می‌توان گام‌های اساسی و مؤثرتری در توسعه شهر برداشت.
درپایان ضمن درود و صلوات به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و خاندان پاکش (ع) به روح مطهر امام راحلمان خمینی کبیر(ره) و به ارواح پاک شهدا سلام و درود هدیه می‌کنیم و برای همگان عزت، سربلندی و دوستی آرزومندیم.

حسینعلی فلاح            علیرضا نقوی
رئیس شورای اسلامی    شهردار میبد
شهرمیبد