به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، علیرضا نقوی شهردار میبد در خصوص احداث میدان سردار سلیمانی گفت: امنیت امروز کشورمان مرهون خدمات و زحمات سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش هستیم و به منظور قدرشناسی از رشادت های آن سردار بزرگ اسلام در تقاطع بلوار حائری و خیابان 12 دی، احداث میدانی به نام این سردار در دستور کار قرار گرفت.
 نقوی درتشریح این پروژه گفت: عملیات عمرانی میدان فوق به مساحت700 مترمربع شامل 350 متر طول جدولگذاري، 720 کف فرش و ... با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در محل تقاطع بلوار حائری و خیابان 12 دی که منتهی به سایت مجموعه ادارات شهرستان می باشد، در دست اجراست، همچنین المان این پروژه طراحی گردیده که پس از احداث میدان، اجرایی خواهد شد.
وی ادامه داد: این پروژه به منظور روانسازی ترافیک، بهبود وضعیت عبور و مرور، افزایش ایمنی و دسترسی های مورد نیاز به مجموعه ادارات شهرستان اجرا می‌شود.
نقوی افزود: هدف ما ارائه خدمات بهتر به شهروندان عزیز میبدیست و تلاش می کنیم تا دهه فجر سال جاری با اتمام این پروژه مهم بخشی از نیاز شهر را مرتفع نموده و یاد و نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را نیز جاودانه نگه داریم.