به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، باتوجه به ضرورت و اهمیت ساماندهی ورودی‌ها شهر میبد و افزایش سرانه فضای سبز شهری، پروژه مسیرگردشگری، فرهنگی و ورزشی چهارباغ به عنوان ورودی جنوبی میبد با ابلاغ آیت الله اعرافی مبنی بر اولویت این پروژه، در دستور کار قرارگرفت.
شهردار میبد درخصوص این پروژه گرفت:طراحی پروژه مسیرگردشگری، فرهنگی و ورزشی چهارباغ از پروژه‌های اولویت‌دار سال 1400 شهرستان میبد که با ابلاغ آیت الله اعرافی مبنی بر ضرورت ساماندهی ورودی جنوبی از سمت یزد، به طول 12 کیلومتر حدفاصل پل خورشید تا میدان امام خامنه ای می‌باشد.
نقوی در مورد ظرفیت‌های این پروژه عنوان کرد: این پروژه از اولویت های اصلی شهرداری میبد درسال 1400 که با هدف توسعه سرانه فضای سبز شهری، جبران کمبود فضای سبز و رفاه حال شهروندان و مسافران با امکانات و ظرفیت‌های مختلفی در حال طراحی است از جمله این امکانات ایجاد مسیرپیاده راه، ایجاد مسیردوچرخه سواری، رستوران، چایخانه، ایجاد فضای سبز و پارک، ایجاد زمین بازی کودکان، زمین اسکیت، آلاچیق، مبلمان شهری، روشنایی و ... می‌باشد.
در ادامه دبیرشهر جهانی زیلو افزود: درسال 99 قرارداد طراحی با مهندسین مشاور مثلث امن منعقد شد و درحال حاضر این پروژه در فاز طراحی با محوریت شهرداری می‌باشد.
گفتنی است این جلسه با حضور حجت الاسلام فاضلی رئیس دفتر امام جمعه شهرستان، مشاور و ناظرپروژه برگزار گردید.