به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، علیرضا نقوی شهردارمیبد، ضمن تبریک میلاد با سعادت زینب کبری(س) شیر زن دشت کربلا و روز پرستار و همچنین فرا رسیدن شب یلدا، از زحمات همکاران و خانواده بزرگ شهرداری در خصوص اقدامات صورت گرفته تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه جلسه وی با اشاره به فصل تدوین بودجه و عملیاتی بودن آن در نظر گرفتن دستوالعمل ابلاغی را خواستار شد و اعلام کرد: حوزه‌های گوناگون شهرداری باید پیش‌بینی و برآورد  دقیق و واقعی با رعایت تمام جوانب راهبردها و سیاست‌های بودجه سال 1400را با اولویت اتمام پروژه‌های اصلی و مورد مطالبه‌ی شهروندان را مد نظر داشته باشند.

نقوی افزود: قانون جدید ارزش افزوده، شهرداری‌ها را دچار مشکلاتی خواهد کرد و همکاران بایستی تمام سعی و تلاش در جهت تحقق بودجه داشته باشند.


شهردار میبد ضمن توجه ویژه به مرمت، احیای و حفظ بافت تاریخی و ارزشمند شهر گفت: ازجمله سیاست های شهرداری در سال آینده، توجه خاص و ویژه در راستای احیا و حفظ بافت ارزشمند می‌باشد.


 شهردار میبد با اعلام این‌که در تعیین اولویت‌ها از نظرات شهروندان نیز استفاده می‌شود افزود: برخی  امور که سال‌هاست دغدغه شهر بوده و شهروندان نیز به آن توجه دارند باید در سال آینده تعیین تکلیف شود.

وی در بخش پایانی صحبت هایش به بازدید و نشست خبری اصحاب رسانه اشاره و خاطر نشان ساخت: این پروژه ها به همت و تلاش کلیه همکاران و نیروهای خدوم شهرداری صورت گرفته و ضرورت دارد که شهروندان از روند اجرای پروژه ها اطلاع داشته باشند.