به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، علیرضا نقوی پیشایش آغاز سده 1400 را تبریک گفت و افزود: تا پایان سده‌‌‌ی چهاردهم شمسی کمتر از صد روز مانده است و شهرداری میبد همانند بقیه شهرداری‌های کشور در حال برنامه‌ریزی و تدوین بودجه1400 می‌باشد.
وی یکی از شاخص‌های نظریه‌ی حکمرانی را حضور فعال شهروندان در فرایند تصمیم‌گیری برای شهر عنوان کرد و گفت: شهر بدون شهروند و شهرداری بدون مشارکت شهروندان معنای واقعی نخواهد داشت و موفقیت هر شهرداری لازمه مشارکت شهروندان است.
شهردار میبد در ادامه عنوان کرد: جلب رضایت شهروندان و ارائه خدمات متوازن به تمام نقاط و محلات شهری اصلی ترین رویکرد مجموعه‌ی شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد در تخصیص بودجه خواهد بود.
وی از شهروندان دعوت کرد تا در آینده و چشم انداز شهر جهانی میبد دخیل باشند و افزود: از شهروندان می‌خواهیم تا در آستانه‌ی ورود به سده 1400 در روند تعیین اولویت‌های پروژه‌ها و برنامه‌های بودجه میبد1400 با مراجعه به سامانه  www.137.meybod.ir یا صفحات شهرداری میبد در شبکه‌های اجتماعی با معرفی5 اولویت اصلی شهر (بصورت پروژه مصداقی) در تصمیم‌گیری برای آینده شهرمان تا ۱۳۹۹/۱۰/۵ مشارکت نمایید.